دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

تغییرات ساخت ایمیل های تبلیغاتی mailchimp ، برای فروشگاه های اینترنتی

تغییرات ساخت ایمیل های تبلیغاتی mailchimp ، برای فروشگاه های اینترنتی

سازنده کمپین جدید از میل‌ چیمپ برای ارائه انعطاف‌پذیری بیش‌تر بهبود یافته است. بنابراین شما می‌توانید وقتی که آماده بودید هر نکته کمپین را مورد مخاطب قرار دهید. بر خلاف روند مرحله به مرحله در گذشته ، سیستم چک کننده جدید برای همکاری بهتر و انعطاف پذیری بیش‌تر این اجازه را می‌دهد که در هر زمان داده شده بتوانند به هر بخش کمپین بروند. همچنین ارتقاء شامل گزینه‌هایی برای اشتراک گذاری در رسانه‌های اجتماعی نیز می‌شود. استفاده از ایمیل به عنوان بخشی از بازاریابی کلی تجارت آنلاین شما ، روشی خوب است. چون‌ وقتی که برای دریافت بروزرسانی‌ها و تبلیغات منظم در شرکت‌ها به کار می‌آید ، به استفاده از آن علاقه‌مند می‌شوند. در یک نظرسنجی 60 درصد از پاسخ دهندگان ایمیل را به عنوان بهترین روش برقرار ارتباط انتخاب کردند. اگر ایمیل‌هایتان را برای گوشی‌های موبایل بهینه‌سازی کنید ، این تعداد بیش‌تر هم می‌شود.

 

پیشرفت‌های سازنده کمپین میل چیمپ جدید

شما وقتی که شروع به ساخت یک کمپین ایمیل می‌کنید ، جریان ایده ها سازمان دهی نمی‌شوند. یادآوری این مهم است چون که تصور می‌شد در سیستم قدیمی این کار را انجام می‌دادند. در وبلاگ شرکت ، مدیر محصول میل چیمپ آقای مایکل مور نوشته است که «ما وقتی که شروع به گسترش در کانال‌های دیگر کردیم ، روندی خطی برای ساختن یک ایمیل دریافتیم که بهترین طرح برای ویژگی‌های جدید مثل فیس بوک و تبلیغات بازاریابی گوگل و صفحات هدف نبودند. همچنین نگرانی از مشتری‌هایی منشأ می‌گرفت که می‌گفتند سازنده کمپین ما را مجبور به کامل کردن مراحلی می‌کند که برای آن آماده نیستیم.‌

با استفاده از چک لیست ، شما می‌توانید همه اجزای مختلف کمپینتان را در یک مکان ببینید و سریع بررسی کنید.  شما باید نظارت بیش‌تری بر چگونگی ساخت ایمیلتان قبل از ارسال آن در جهان داشته باشید. ویژگی دیگری است که ارسال خودکار در کانال‌های شبکه رسانه‌ای مثل فیسبوک و توییتر را ساده کرده است. اکنون شما می‌توانید ایمیل‌هایی که در یک و یا دو سیستم عامل می‌سازید را توسط پیام سفارشی سریع برای هر مخاطب بفرستید.

تغییرات ساخت ایمیل های تبلیغاتی mailchimp ، برای فروشگاه های اینترنتی

 

بازاریابی ایمیلی     

برای 80-81 درصد از خرده فروشان کوچک و متوسط در ایالات متحده آمریکا ، بازاریابی ایمیلی به ترتیب مسئول هدایت کسب و حفظ مشتری است. ساخت درست کمپین ایمیل می‌تواند تفاوت بین نرخ‌های باز زیاد و کم باشد. روند میل چیمپ به ساده سازی ادامه داده است بنابراین شما می‌توانید کمپینی بسازید که نتایج بهتری را انتقال دهد.

تغییرات ساخت ایمیل های تبلیغاتی mailchimp ، برای فروشگاه های اینترنتی  

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :