دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ترفندهایی برای بازاریابی محلی بخش سوم

ترفندهایی برای بازاریابی محلی بخش سوم

اگر چه مشتریان می توانند اطلاعات زیادی از موتورهای جستجو و وب سایت های دیگر دریافت کنند ، فروشگاه ه آنلاین شما همچنان مهم است.

هدف شما در هنگام ساخت وب سایت باید پاسخ دادن به سوالاتی باشد که مشتریان ممکن است در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کسب و کار شما را حمایت کنند یا نه بپرسند.

این را می توان از طریق بخش پرسش و پاسخ یا فقط اطلاعات کافی در صفحه اصلی خود انجام دهید.

 

وب سایت خود را براساس تجربه مشتری ببندید

رو توضیح می دهد: "اگر من یک لوله کش هستم و روی وبسایتم کار میکنم ، باید در مورد این که اغلب مردم چرا به من زنگ میزنند فکر کنم:"شیر آب ما خراب شده و نیاز به تعمیر فوری دارد " و یا کسی به دنبال خدمات بلند مدت تر است. اگر 9 بار از 10 بار خواستار کمک فوری هستند، فروشگاه اینترنتی من باید چیزی شبیه به این بنویسد: "همین حالا به یک لوله کش نیاز دارید؟ اینجا کلیک کنید تا در سریعترین زمان به کمک شما بیایند. "

 

برای جستجو صوتی آماده شوید

این راهنمایی ها باید به تلاش های بازاریابی شما کمک کند. اما امروزه، یک روند جدید دیگر است که می تواند تاثیر عمده ای بر بازاریابی جستجو شما داشته باشد.

Rev توضیح می دهد: "تا سال 2020 انتظار می رود  50 درصد از کل ترافیک جستجو از جستجوی صوتی باشد. هنگامی که این کار را انجام می دهید، 10 لینک برای انتخاب دریافت نمی کنید – تنها یک پاسخ دریافت می کنید. بنابراین کسب و کارهای کوچک باید فکر کنند که وقتی کسی سرچ میکند: "سلام سیری، من به یک خشکشویی در این نزدیکی نیاز دارم" چه نتیجه ای دریافت میشود.

 

تشکر از مشتریان برای نظرات عمومی

راه دیگری برای پاسخ دادن و حتی تشویق دیگران به نظر گذاشتن، تشکر عمومی از مشتریان است. شما می توانید در یک پست جداگانه از اشخاص تشکر کنید و جواب آنها را بدهید که هم می تواند منجر به دید بیشتر شود و هم دیگران را به که نگران دیده شدن نظراتشان هستند تشویق کنید.

 

بخش اول مقاله را در این قسمت بخوانید

بخش دوم مقاله را در این قسمت بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :