دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ترفندهایی برای بازاریابی محلی بخش دوم

ترفندهایی برای بازاریابی محلی بخش دوم

کلمات کلیدی جزء اصلی هر استراتژی بازاریابی SEO برای فروشگاه های آنلاین است. اما کلمات کلیدی فقط برای تمرکز بر روی کسب و کار های اینترنتی خود نیست، شما باید از صنعت و مکان خود فراتر بروید.

مثلا اگر شما یک پیتزا فروشی هستید، بدیهی است که می خواهید از کلمات کلیدی مانند پیتزا و رستوران استفاده کنید زیرا این کلمات کسب و کار شما را توصیف می کنند. اما اگر رستوران شما محیطی خوب برای بچه ها است مثلا صندلی های بلند، کتاب های رنگی، منو مخصوص بچه ها، جایگاه تعویض پوشک بچه و یک دلقک که یک بار در هفته می آید، میتوانید کلمه "محیط مناسب کودکان" یا کلمات کلیدی دیگر برای بیان تفاوت رستوران خود اضافه کنید.

 

اضافه کردن نظرات به وب سایت شما

نظرات یکی دیگر از بخش های مهم SEO هستند. سایت هایی مانند Google My Business و Facebook برای مشتریان یک راه آسان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد کسب و کار شماست. اما چگونه دیگران را به نظر دادن تشویق می کنیم؟ یکی از گزینه ها این است که بخش بررسی را به وب سایت خود اضافه کنید

Rev می گوید: شما می توانید آنها را در وب سایت خود نیز داشته باشید ، فقط باید قوانین را دنبال کنید. نرم افزار شخص ثالث می تواند به شما در هدایت این قوانین کمک کند.

 

به تک تک نطرات پاسخ دهید

هنگامی که مشتریان ، چه در فروشگاه اینترنتی شما و چه در یک پلتفرم دیگر ، نظری برایتان میگذارند پاسخ دهید. شما می توانید در جوابها به عنوان یک فرصت برای تبدیل یک تجربه منفی به مثبت، توضیح موضع خود و یا فقط متاسفم و متشکرم بسنده کنید.

Rev می گوید: "حتی برای مشتریانی که نظراتی پنج ستاره میگذارند، فقط چند ثانیه طول می کشد تا یک تشکر ساده بگویید و این می تواند راه بسیار خوبی برای نشان دادن مشتریان در مورد بازخورد شما باشد."

 

برای تبلیغات هزینه کنید

در صفحه جستجو، رساندن کسب و کار خود به بالای صفحه نتایج یا حداقل در سه لیست بالا، هدف نهایی است. و گاهی اوقات، سریع ترین راه برای انجام این کار، پرداخت هزینه برای فضای تبلیغاتی در گوگل یا سایر سیستم عامل های مربوطه است.

 

بخش اول مقاله را در این قسمت بخوانید

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :