دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ترفندهایی برای بازاریابی محلی بخش اول

ترفندهایی برای بازاریابی محلی بخش اول

استراتژی بازاریابی محلی موفقیت آمیز  کاری بیش از انتخاب چند کلید واژه عمومی و درست کردن صفحات در فیس بوک و Yelp است. فروشگاه های آنلاین و مصرف کنندگان به طور مداوم هوشمندتر می شوند. بنابراین اگر میخواهید در رقابت جلوتر بروید و مطمئن شوید مشتریان محلی میتوانند کسب و کار شما را پیدا کنند، استراتژی بازاریابی محلی شما باید تکامل یابد.

دیوید رو، مدیر صنعتی  شرکت Yext که به کسب و کار های کوچک در زمینه های مختلف بازاریابی شامل فهرست ها، نقشه ها، برنامه ها، کارت ویزیت ها و غیره کمک می کند، در طول گفتگویی چندین نکته مفید برای کسب و کارهای کوچک به دنبال  رشد بازاریابی محلی خود هستند یادآور شده است. در اینجا 10 تا از آنها را میخوانیم:

 

فراتر از گوگل باشید

گوگل تنها مکانی که اطلاعات راجع به کسب و کار شما باید در آن ذکر شده و به روز باشد نیست. صدها سایت دیگر مانند Yelp، فیس بوک و YP.com یا آنهایی که برای صنایع خاصند مانند TripAdvisor برای کسب و کار هتلینگ و YaSabe، صفحات زرد ایالات متحده برای Latinos وجود دارد .

رو میگوید: چشم پوشی از این وبسایتها ، اشتباه شماره یکی است که کسب و کارهای آنلاین در بازاریابی آنلاین خود انجام می دهند. Yext یک راه حل ارائه می دهد که می تواند به راحتی شما را کنترل و به روز رسانی تمام لیست وبسایت های شما را در سراسر سیستم عامل به عهده بگیرد. اما حتی اگر انتخاب کنید که از سرویس پرداختی استفاده نکنید، نظارت بر این لیست ها به صورت دستی باید اولویت بازاریابی اول شما باشد.

 

آپدیت کردن دانش تجاری خود به طور مرتب

به روز رسانی دانش دیجیتال شما فقط کار یک بار نیست. شما باید اینکار را از طریق تمام مکان های آنلاین که در آن مشتریان شما می توانند اطلاعاتشان مربوط به نام تجاری شما را به ویژه هر گونه تغییر جدید ، مانند به روز رسانی ساعت تعطیلات خود و یا اضافه کردن یک سرویس جدید به طور منظم پیدا کنند، ، انجام دهید. اگر از Yext استفاده  می کنید انجام این کار فقط چند دقیقه طول می کشد ولی اگر دانش دیجیتالی خود را به صورت دستی مدیریت کنید، لازم است تمام سرویس های هوشمند خود را به روز نگه دارید.

Rev اضافه می کند، "بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی بازاریابی خود را برعکس انجام میدهند. گزارش شده است که متوسط عمر یک پست فیس بوکی حدود پنج و نیم ساعت است. در واقع، اگر پنج و نیم ساعت پیش در فیس بوک چیزی نوشته ایدد، از الان به بعد احتمال زیاد هیچ کس دیگر آن را نخواهد دید. صاحب یک کسب و کار کوچک می تواند ساعت ها صرف کار کردن و نظارت بر پست های شبکه های اجتماعی کند و اطمینان حاصل کند که مشتریان آنها را میبینند؛ آنها باید زمان بندی دقیقی برای شبکه های اجتماعی خود د اشته باشند. اگر کسی نتواند کسب و کار شما را در جستجو پیدا کند، هرگز پست فیس بوک شما را نخواهند دید. "


 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :