دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

تاثیر google adwords در بازاریابی فروشگاه آنلاین

تاثیر google adwords در بازاریابی فروشگاه آنلاین

Google Adwords پلاتفرم قطعی PPC است که توسط سایت های فروش آنلاین به عنوان منبع تضمین شده هدفمند و خرید ترافیک استفاده می شود. اگر میخواهید یک آگهی در صفحات نتیجه جستجو و حتی شبکه تبلیغات گسترده تر در گوگل ایجاد کنید.

شما حداکثر CPC (هزینه هر کلیک) را تنظیم میکنید و برای کلیکهایی که دریافت میکنید ، پرداخت میکنید. کار Adwords Google بستگی به تناسب بین هزینه شما در هر تبدیل به خرید و سود شما در هر خرید است.

اگر بتوانید Adwords را راه بیاندازید ، می توانید منبع تضمین شده ترافیکی را برای وب سایت خود ایجاد کنید. با گذشت زمان ، می توانید کلمات کلیدی بیشتری را برای سود آوری پیدا کنید ، و اغلب موارد بهینه سازی متغیرها و گزینه های هدف گیری برای دستیابی به سودآوری است.

 

 

تاثیر google adwords در بازاریابی فروشگاه آنلاین

 

نوشتن آگهی

نوشتن تبلیغات یکی از مهمترین عناصر ایجاد یک کمپین موفق AdWords است. همراه با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و متغیرهای هدف ، نوشتن یک آگهی خوب می تواند تفاوت بین CTR قابل قبول و یک کمپین شکست خورده باشد.

تبلیغات Google به سه جزء تقسیم می شوند: عنوان ، بدن و لینک.

در قسمت عنوان ، فضای بسیار محدودی برای توجه دارید. استفاده از کلمات کلیدی در سرفصل می تواند CTR شما را بهبود بخشد، به ویژه هنگامی که این کلمات کلیدی مطابق با شرایط جستجو مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید متن پویا را در تبلیغات خود با استفاده ازتگ های مناسب با استفاده از {keyword: default text} استفاده کنید.

مثلا اگر شما کیف های دستی را می فروشید. عنوان تبلیغ شما می تواند به صورت زیر خوانده شود:

{کلمه کلیدی: متن پیش فرض} = {کلیدواژه: کیفهای دستی}

این یک آگهی با عبارت جستجو را در قسمت عنوان یا اگر کلمه کلیدی بیش از حد طولانی باشد تا عنوان آگهی شود با عنوان کیف دستی درست میکند، اگر شانس جذب کلیک از آن دسته از آگهی های خود در یک صفحه مشخص دارید ، از {KeyWord: Text Forward} برای بزرگ نمایی هر کلمه کلیدی استفاده کنید. عنوان تبلیغاتی شما باید فورا توجه را جلب کند.

پس از آن شما باید 2 خط توضیحات متن را تکمیل کنید. در اینجا ، شما باید از آن به عنوان وسیله ای برای تشویق به کلیک و در واقع افزایش تعداد بازدید کنندگان به فروشگاه اینترنتی خود از لینک تبلیغ استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید حمل و نقل رایگان ، تخفیف ها یا تبلیغات را شامل شود ، اگر افراد بتواند آنچه را که در اختیارشان قرار میدهید را بررسی کنند ، همیشه اولین قدم برای فروش واقعی است.

در نهایت ، شما یک URL نمایش داده شده دارید که می تواند متفاوت از URL مقصد آگهی شما باشد. تا زمانی که در دامنه ی مشابه قرار داشته باشد ، فرآیندهای بازبینی دستی طولانی را جذب نخواهید کرد و آگهی شما رد نخواهد شد. اما این می تواند به عنوان یک راه برای نگه داشتن URL های طولانی و غیرمعمول به یک قالب تبلیغی مناسب ، بدون هدایت ترافیک شما یا تغییر ساختار لینک اصلی شما استفاده شود.

 

پیگیری کمپین شما

هر زمان که شروع به پرداخت هزینه تبلیغات کنید ، از طریق Google Adwords یا هر کانال دیگر ، ضروری است که کمپین خود را نظارت و نتایج خود را پیگیری کنید. بسیار آسان است که کانال های تبلیغاتی مختلف را تنظیم کنید و سود خود را بدون درک درستی از این که  از کدام کانال است دریافت کنید - این به هزینه های بالای تبلیغات منجر می شود و می تواند در نهایت به حاشیه های بسیار بیشتری برسد.

بین ابزارهای مدیریت حساب Google Adwords و تجزیه و تحلیل وب سایت شما (گوگل آنالیز ترجیحا) ، شما می توانید پیگیری کنید که چگونه بازدید کنندگان مختلف به وب سایت شما وارد شده اند ، و مهم تر اینکه کدام منابع ترافیک در واقع به خرید تبدیل شده اند. بنابراین ، در حساب شما ، می توان تعیین کرد که کدام کلمات کلیدی سودمند هستند و چه کلمات کلیدی چالش برانگیزتر و یا حتی ضررده اند. این به شما اجازه میدهد حساب خود را پیش بینی کنید ، بنابراین تنها با کارآمدترین فرمهای هزینه تبلیغات ، به جلو حرکت میکنید.

برای ردیابی نتایج خود ، شما نیاز به تست منابع مختلف ، انواع آگهی ، جمعیت شناختی و سایر متغیرها دارید، بنابراین می توانید شروع به ساخت یک تصویر برای موثر ترین بازده بازاریابی سایت خود کنید. شما می توانید از طریق Google Adwords یا از طریق استفاده از ابزارهای مستقل طراحی شده برای این منظور ، به راحتی تست کنید.

هنگامی که انواع مختلفی را آزمایش کردید ، می توانید تلاش های بازاریابی خود را با انتخاب برنده از هر آزمایشی که انجام می دهید ، برای بهینه سازی سایت برای تبدیل قدم به قدم بهبود بخشید. هنگامی که به سودآوری همه جانبه می رسید ، این روند به شما کمک می کند که درآمد خود را افزایش دهید ، بنابراین می توانید با ارزش ترین ترافیکی که به وب سایت شما ارسال می کنید استخراج کنید.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :