دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

تاثیر رکود اقتصادی نشان می دهد که چرا دولت مهم است؟ بخش دوم

۱۲ فروردین ۱۳۹۸
4.6
تاثیر رکود اقتصادی نشان می دهد که چرا دولت مهم است؟ بخش دوم

از آن جا که ایالات متحده بزرگ ترین رکود تاریخ خود را تجربه می کند ، آمریکایی ها بدون دولت در حال چشیدن مزه زندگی هستند. نبود برخی خدمات کاملا مشهود است نظیر  تجمع آشغال و زباله در پارک های ملی و یا خطوط طولانی در ایست بازرسی ها و گیت های امنیتی فرودگاه. سایرین خدمات به خصوص خدمات تجاری چشمگیر نیستند ولی مهم می باشند نظیر ناتوانی در گرفتن وام های کسب و کار کوچک یا خدمات محدود از IRS، کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سایر آژانس های کلیدی. در مجموع آنها نشان می دهد که دولت مهم است. اما هنگامی که تعطیلات پایان می یابد و خاطراتی از درد و ناراحتی که باعث ایجاد آن می شود ، آمریكایی هایی كه یادآوری امكان پذیرش این پیام را دارند ممكن است از بین بروند. به عنوان محققان کسب و کار و سیاست ، ما معتقدیم که ضروری است که آمریکایی ها فراموش نکنند. در حقیقت ، خاموش شدن فرصت خوبی برای بازتاب نقش حیاتی دولت در بازار آزاد و یافتن تعادل بهتر بین تنظیم و تجارت است.

 

دیدگاه های در حال تکامل آمریکایی ها

به نظر ما این خبر خوب است که آمریکایی ها به طور فزاینده ای از این دیدگاه که دولت باید از کسب و کار و بازار آنلاین بیرون بیاید ، رها شده است. و بیشتر در حال گسترش نقش هستند. در سال 2011، نیمی از آمریکایی ها که توسط گالوپ پاسخ دادند ، گفتند که مقررات "بیش از حد" وجود دارد. آخرین نظرسنجی که در اواخر سال 2018 انجام شد ، نشان داد که فقط 39 درصد از این میزان - که در دهه گذشته پایین تر است - با سهمیه رو به رشد ، به این نتیجه رسیده اند که تعادل فقط درست است. این در زمانی اتفاق می افتد که دولت ترامپ از تعداد مقرراتی که حذف کرده است ، قدردانی می کند. با این حال ، این نظرسنجی ها نشان می دهند که آمریکایی ها به سادگی قوانین کمتری را نمی خواهند ، اما آنها می خواهند که آنها بهتر باشند.

دیدگاه کاتو از سال 2017 حتی بیشتر دلگرم کننده است ، که نشان می دهد که اکثریت بزرگی از آمریکایی ها "معتقدند مقررات ، حداقل در گذشته ، منافع مثبتی را ایجاد کرده اند" و "مقررات می تواند به کسب و کار پاسخگوتر به نیازهای مردم کمک کند." یک منطقه که در آن مردم ارزش را در تنظیمات دولتی می بینند ، بخش مالی است که به عنوان رقت انگیز و نیاز به نظارت بیشتر دیده می شود. 1 در 4 آمریکایی که توسط گالوپ مورد بررسی قرار گرفت ، گفت: مقررات "خیلی کم "وجود دارد ، رقمی که در سال های اخیر تغییر نکرده است. این نشان می دهد که شمار قابل توجه آمریکایی ها به بخش خصوصی اعتماد ندارند و فکر می کنند که دولت برای جلوگیری از بروز بیش از حد بازار و سایر مشکلات ضروری است.

 

به سوی دست یابی به یک توازن بهتر

اما به جای بحث در مورد تعادل مناسب برای دولت ، سیاستمداران آمریکایی و دیگران دولت را "مشکل" و یا اخیرا "باتلاق" نامیدند. این اصطلاحات به این معنی است که دولت به طور غیرمستقیم ، انسداد یا فاسد است. آنها این کار را انجام میدهند تا از دیدگاه هنوز بسیار گسترده ای که دولت در بازارها نقش نداشته است استفاده کند و این مقررات یک نفوذ غیرقانونی در زمینه تجارت است. این یک تصور اشتباهی است که از هر دو ما را خجالت می کشد ، و انگیزه بسیار مقاله ای را که می خوانید. در حالی که قطعا مشکلی با نفوذ ویژه در دولت و عدم کارآیی بوروکراتیک وجود دارد ، بنگاه به عنوان یک کل برای عملیات سرمایه داری و بازارهای خرید همچنان باقی می ماند. پس از همه ، سرمایه داری مجموعه ای از موسسات طراحی شده توسط دولت در همکاری با کسب و کار و جامعه مدنی است.

به گفته یوال لوین ، سردبیر امور ملی ، حتی آدام اسمیت ، اقتصاددان اسکاتلندی که متون پایه ای سرمایه داری را نوشت ، ادعا کرد که "قوانین بازار خود قانون گذاری نیستند یا به طور طبیعی واضح است". بلکه ، اسمیت گفت ، بازار یک موسسه دولتی که نیازمند قوانینی است که به آن اعمال می شود. بنابراین ما اعتقاد داریم که وقت آن رسیده تا به اصول اولیه بازگردیم و تلاش جدیدی را در جهت بازسازی دولت انجام دهیم تا چگونگی تعاملات مختلف و سطوح مختلف را با یکدیگر و بازار برقرار کنیم. در عین حال ، مهم تر این است که آموزش عمومی بیشتری در مورد آنچه که دولت انجام می دهد ، و دلیل آن ، و درخواست بازخورد از شهروندان در مورد چگونگی انجام آن بهتر - از جمله در صندوق های رای گیری مهم است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :