دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بهترین راهنمای تبلیغات گوگل برای سال 2019 بخش اول

۱۲ تیر ۱۳۹۸
4.8
بهترین راهنمای تبلیغات گوگل برای سال 2019 بخش اول

اگر در نظر دارید هر مقداری پول را در تبلیغ برای رسیدن به مخاطب هدف خود خرج کنید ، بهتر است آن را در مکان مناسب خرج کنید. یعنی جایی با بیش از ۲۴۶ میلیون بازدیدکننده منحصربه‌فرد ، ۳.۵ میلیارد تعاملات روزانه و حدود ۷۰۰ % بازگشت سرمایه.

 

 

 

 

جایی مثل تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل تنها دو سال بعد از آنکه محبوب‌ ترین وب سایت جهان شد ، راه‌اندازی شد: google.com . پلت فرم تبلیغاتی در اکتبر ۲۰۰۰ به عنوان گوگل adwords وارد صحنه شد ، اما بعد از تغییر علامت تجاری در سال ۲۰۱۸ ، این تبلیغ به آگهی گوگل تغییر نام داد. تبلیغ گوگل تبلیغاتی است که تحت یک کانال بازاریابی با عنوان دستمزد هر کلیک (PPC) قرار می‌ گیرد ، جایی که شما به ازای هر کلیک (PPC) یا هر اثر (CPM) بر روی یک آگهی کلیک می‌ کنید. هرچه فعالیت تبلیغاتی شما بهتر باشد ، بیش‌ترین کلیک را می‌ توانید انجام دهید و احتمال دستیابی به یک مشتری جدید بیشتر خواهد بود. (و بله ، این راهنما به شما نشان خواهد داد که چگونه یک کمپین تبلیغاتی بهینه ایجاد کنید)

 

راهنمای رایگان ، الگو و Planner : چگونه از تبلیغات گوگل برای کسب‌ و کار استفاده کنیم

آگهی‌ ها روی فرم های چند کانال هستند ، از جمله گوگل ، یوتیوب ، وبلاگ نویس و میلیون ‌ها وب سایت دیگر که به عنوان شبکه نمایش گوگل شناخته می‌ شوند. با توجه به دسترسی گسترده گوگل ، احتمال این وجود دارد که شما آن ها را مشاهده کرده باشید (و احتمالا روی یک تبلیغ گوگل کلیک کرده‌ اید … بنابراین مشتریان احتمالی شما را نیز خواهند داشت). این راهنما به شما یاد می‌ دهد که چه چیزی را برای شروع تبلیغ در گوگل باید داشته باشید. ویژگی‌ های خاص این فرم را پوشش خواهیم داد و به شما یاد می‌ دهیم چگونه فعالیت‌ های پرداختی خود را بهینه کنید تا بهترین نتیجه را با تبلیغات خود به دست آورید.

 

آیا تبلیغ گوگل کار می‌کند؟

برای پاسخ به این سوال ، بیایید کمی آمار در نظر بگیریم. آگهی‌ های گوگل تا حدود ۸ درصد دارای یک کلیک هستند. تبلیغات نمایش در هر ماه ۱۸۰ میلیون برداشت خواهد داشت. برای کاربرانی که برای خرید آماده هستند ، آگهی‌ های پرداختی در گوگل ۶۵ % از کلیک را دریافت می‌ کنند. ۴۳ % از مشتریان چیزی را می‌ خرند که در تبلیغ یوتیوب دیده باشند. بنابراین ، بله ، آگهی گوگل کار می‌ کند. با یک کمپین تبلیغاتی بهینه و هدایت این جریان ، شما می‌ توانید یک کمپین بازاریابی با کیفیت بالا ایجاد کنید.

 

چرا در گوگل تبلیغ می‌کنید؟

گوگل پرکاربردترین موتور جستجو است و روزانه ۳.۵ میلیارد پرس و جو را دریافت می‌ کند. لازم به ذکر است که پلتفرم تبلیغات گوگل حدود دو دهه است که مورد توجه قرار گرفته‌ است. گوگل منبع مورد استفاده مردم در سراسر جهان برای پرسیدن سوالاتی است که با ترکیبی از تبلیغات پرداخت‌ شده و نتایج عالی پاسخ داده می‌ شوند و طبق گفته گوگل ، تبلیغ کنندگان ۸ دلار برای هر ۱ دلار آگهی که در گوگل تبلیغ می‌کنند ، دریافت می کنند. بنابراین ، چند دلیل وجود دارد که شما می‌ خواهید تبلیغ گوگل را در نظر بگیرید. به دلیل دیگری نیاز دارید؟ رقبای شما از تبلیغات گوگل استفاده می‌ کنند (و حتی ممکن است آن‌ ها را بر روی عبارات داغ و منحصر بفرد شما اجرا کنند). هزاران شرکت از تبلیغات گوگل برای تبلیغ کسب‌ و کار آنلاین خود استفاده می‌ کنند ، که به این معنی است که حتی اگر به صورت منحصر بفرد برای یک دوره جستجو استفاده کنید , نتایج تان در صفحه ، زیر رقبای شما قرار می‌ گیرند. اگر از PPC برای تبلیغ محصول یا سرویس خود استفاده می‌ کنید ، تبلیغ گوگل باید بخشی از استراتژی پرداختی شما باشد. هیچ راهی وجود ندارد (به جز آگهی فیس بوک ، اما این خود ، مقاله دیگری است).

 

دلایل اینکه چرا تبلیغ گوگل شما کار نمی‌ کند

اگر سعی کردید در گوگل تبلیغ کنید و نتوانستید ، تسلیم نشوید. دلایل بسیاری وجود دارد که چرا تبلیغ گوگل ممکن است مشکل‌ساز باشد. بیایید برخی از موارد را تحت بررسی قرار دهیم:

۱. کلیدواژه گسترده : شما واقعا نیاز دارید که آن کلمه کلیدی مخصوص خودتان را پیدا کنید ، که به همین دلیل است که تست و تغییر باید بخشی از استراتژی شما باشد. اگر کلمات کلیدی تان بسیار گسترده باشند ، گوگل تبلیغ شما را در گروه مخاطبان نادرست قرار می‌ دهد که به معنی کلیک بیشتر و تبلیغات بیشتر است. چه چیزی را بررسی کنید ( به عنوان مثال ، کلمات کلیدی در حال تولید کلیک هستند ) و آن‌ ها را برای مطابقت با تبلیغات خود با مخاطب هدف خود تنظیم کنید. احتمالا برای اولین بار این ترکیب را به دست نخواهید آورد ، اما باید اضافه کردن ، حذف و تغییر کلمات کلیدی را تا زمانی که این کار را درست انجام دهید و نتیجه بگیرید ، ادامه دهید.

۲. تبلیغ بی‌ربط : اگر تبلیغ شما با نیت جستجوگر مطابقت نداشته باشد ، برای توجیه هزینه تبلیغاتی خود ، کلیک نکنید. تیتر شما و نسخه آگهی باید با کلمات کلیدی که پیشنهاد می‌دهید ، مطابقت داشته باشند و راه‌حل شما برای بازاریابی نیاز به حل هر نقطه‌ ای که جستجوگر تجربه می‌ کند ، دارد. این ترکیبی است که نتایجی را که شما به دنبالش هستید به دست خواهد آورد و ممکن است فقط چند تا ترفند دیگر وجود داشته باشد. شما گزینه ایجاد چند آگهی در هر کمپین را دارید. از این ویژگی برای آزمایشی که آیا تبلیغات به بهترین شکل کار می‌ کنند یا نه ، استفاده کنید. یا بهتر است از ویژگی تبلیغات جستجوی پاسخ گوگل استفاده کنید.

۳. نمره کیفی کم : باید بدانید که گوگل چگونه رتبه تبلیغ شما را تعیین می‌ کند. هرچه مقام شما بالاتر باشد ، ترفیع شما بیشتر خواهد بود. اگر امتیاز کیفیت شما پایین باشد ، شما در تبلیغ خود آمار مشاهده کمتری خواهید داشت و شانس کمتری برای تبدیل شدن به هدف خود را دارید. گوگل به شما امتیاز کیفی می‌ دهد اما بهبود آن به شما بستگی دارد.

۴. صفحه لندینگ ضعیف : تلاش‌ های شما نباید با تبلیغ متوقف شود. تجربه کاربر بعد از یک کلیک نیز بسیار مهم است. درنظر بگیرید زمانی که کاربر بر روی آگهی شما کلیک می‌ کند ، چه چیزی می‌ بیند؟ صفحه ورود شما برای تغییر شکل بهینه شده‌ است؟ به این معنی که این صفحه از کلمات کلیدی مشابه استفاده می‌ کند؟ آیا این صفحه مشکل کاربر شما را حل می‌ کند یا به سوال آن‌ ها پاسخ می‌ دهد؟ کاربر شما باید یک انتقال یکپارچه را از طریق تغییر مقوله تجربه کند.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :