دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بهبود روش ها برای تبدیل شدن به کسب و کاری بزرگتر بخش دوم

بهبود روش ها برای تبدیل شدن به کسب و کاری بزرگتر بخش دوم

تعریف اهداف

همه فروشگاه های آنلاین اهداف مشابهی ندارند. به طور کلی ، تا جایی که امکان دارد تمرکز بر بهبود نرخ تبدیل خود ، افزایش مشارکت در سایت ، تمرکز بر منابع سودآور و یا ترافیک ، ترکیبی از این یا چیزی کاملا متفاوت است. بسته به اهداف و استراتژی هایی که می خواهید به آن بپردازید ، رویکرد شما در رشد هک ، از نظر راه حل هایی که جستجو می کنید ، کاملا متفاوت است. به همین دلیل است که در ابتدا اهداف خود را تعریف می کنید و رویکرد شما بر روی آنچه که برای کسب و کار شما مهم است ، تمرکز میکند.

 

روابط عمومی ( PR ) و دیگر راهبردهای بازاریابی

آسان است که  تنها به رشد تجارت آنلاین شما متمرکز شویم و المان های آفلاین را نادیده بگیریم. اما در این فرایند، شما منبع خوبی از کسب و کار و شانس برای ایجاد ارزش نام تجاری را از دست میدهید.

PR یک موقعیت پیروزی برای فروشگاه اینترنتی شما است - اگر  بتوانید مردم را به صحبت  در مورد فروشگاه خود وادارید، خواهید دید که یک ترافیک بالایی به وبسایت شما می آید، و با اضافه کردن چند لینک با کیفیت به وب سایت خود وهمچنین ساخت یک پروفایل و شهرت در بازار توجه بیشتری را جلب می کنید.

هر فروش در تجارت الکترونیک مهم است. شهرت خوب محلی، ملی و بین المللی سود بیشتری در طولانی مدت دارد و بازاریابی و تبلیغات شما را را بسیار راحتتر میکند. این شهرت را می توان از طریق ترکیبی از استراتژی های آنلاین و آفلاین و روابط عمومی ایجاد کرد.

انتشار اخبار مطبوعاتی ضروری است. بسیاری از مردم انتشارات مطبوعات را انجام نمی دهند و یا بسیار بد انجام میدهند. خلاق باشید - انتشارات مطبوعات فرصتی برای افزایش دیده شدن شما به شکل آنلاین و آفلاین است، بنابراین شما می توانید از بینندگان  بیشتری در صفحات محصول خود بهره مند شوید. یک زاویه خوب ممکن است در مورد بازار شما به فروش یا یک روند جدید در حال ظهور مبدل شود.

شما می توانید یک رقابت ایجاد کنید یا یک ابتکار عمل را شروع کنید یا به طور خلاصه در صنعت خود نظر دهید. راه اندازی گفتگو آنلاین ساده است - شما می توانید از طریق تعدادی از سایت های مطبوعاتی پرداختی شروع کنید. این سایت ها متن مطبوعاتی شما را در چندین کانال مختلف منتشر خواهند کرد، و احتمالا مطبوعات شما به صورت آنلاین و آفلاین انتخاب خواهند شد. مانند:

www.prweb.com

www.prnewswire.co.uk

www.businesswire.com

• www.marketwire.com

سایت های مطبوعات آزاد نیز در اینترنت وجود دارند که عمدتا برای اهداف جستجوگرها مورد استفاده قرار می گیرند که باید از آنها اجتناب کنید. بعید است که شما انتخاب آفلاین از ارسال آنلاین رایگان دریافت کنید ، اما با روش درست احتمال زیادی وجود دارد.

همچنین یک رویکرد قدیمی تر برای انتشار مطبوعاتی آنلاین وجود دارد. ارسال خبر خود به روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان به طور مستقیم می تواند شانستان را برای  پوشش خبری در مکان های مناسب افزایش دهد.

 

بخش اول مقاله را اینجا بخوانید.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :