دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بهبود روش ها برای تبدیل شدن به کسب و کاری بزرگتر بخش اول

بهبود روش ها برای تبدیل شدن به کسب و کاری بزرگتر بخش اول

هک کردن رشد راه شما برای کسب و کار بزرگتر

"هک رشد" یک عبارت تجاری بازاریابی است که ، معناهای زیادی برای کسانی که تازه وارد فروش آنلاین شده اند ، دارد.

به طور گسترده ای ، این به معنای "روش های گرفتن مشتریان آنلاین" است ، اما تعدادی از استراتژی های خاص و عملی برای رشد هکینگ وجود دارد که می تواند فروش آنلاین شما  را به چیزی بیشتر مبدل کند.

 

هک رشد با تجزیه و تحلیل قوی شروع می شود

قبل از اینکه بتوانید یک استراتژی رشد هکینگ را طراحی کنید ، باید کنترل تجزیه و تحلیل خود را کنترل کنید. یکی از بزرگترین نقاط قوت آنلاین ، توانایی پیگیری و آزمایش وب سایت و عملکرد کمپین به سهولت است. با بررسی داده های موجود ، می توانید شروع به شناسایی پیشرفت های بالقوه یا «هک ها» کنید که می تواند به شیوه ای که وبسایت شما و یا کمپین های تولید ترافیک شما تعیین می کند ، انجام دهید ، بنابراین می توانید در زمینه هایی که بیشترین رشد را انجام می دهید تمرکز کنید. با پایین ترین شاخه ها شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید

تفسیر تجزیه و تحلیل گاهی اوقات ساده وگاهی بسیار دشوار است. در ابتدای کمپین هک رشد ، شما باید به دنبال میوه های شاخه های پایین - تغییرات آسان یا استراتژی هایی که در آماربسیار مشهودند- قبل از اینکه کار خود را از طریق نقاط سخت تر انجام دهید باشید. همه چیز بستگی به بهینه سازی فروش آنلاین خود را برای رشد دارد و حتی میوه های پایین هم می تواند تاثیر عمیق در کسب و کار شما بگذارد.

 

شروع فرآیند هک کردن

شما داده های موجود را از طریق تنظیمات تجزیه و تحلیل خود دارید یا این روند از ابتدا شروع می کنید. اگر اولین بار است که رشد سایت خود را هک می کنید، ابتدا باید analytics را نصب کنید، بنابراین می توانید واقعیت های وب سایت خود را پیگیری و نظارت کنید.

پروسه هک کردن از لحاظ فنی بسیار ساده است – نکته مهم تفسیر نتایج، ایجاد آزمایش های جدید و تفکر خارج از حد و مرز از نظر چگونگی نحوه عملکرد سایت شما برای رفتن به سطح بالاتر است. اساسا، این مورد سوالات را برای مخاطبان خود میتوانید مطرح کرده و اجازه دهید به آنها از طریق اقدامات خود تصمیم بگیرند وب سایت شما چگونه باید باشد.

به طور کلی همه کاری که باید بکنید این است؛ تست ها را تنظیم کنید، تغییرات مختلف یکسان را ردیابی کنید، مانند تست A/B. یک متغیر را در میان اعضای تست خود تغییر دهید و منتظر بمانید. با نتایج، شما قادر خواهید بود برنده را تعیین کنید، بعد از آن می توانید برای متغیرهای بیشتری آزمایش کنید.

هدف نهایی این است که یک تونل به طور کامل بهینه سازی شده ایجاد کنید که مردم را از چشم انداز بالقوه به مشتری  های ثابت تبدیل کند. با ارزیابی هک های مختلف در طول راه، می توانید شروع به ساخت یک تصویر از کمپین های بهینه برای کسب و کار خود کنید، بنابراین می توانید شروع به تمرکز بر رشد فروشگاه آنلاین خود در بهینه ترین و کارآمد ترین راه ممکن کنید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :