دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش چهارم

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش چهارم

در بخش های قبلی مقاله گفتیم که: بازاریابان در همه جا به دنبال الهام گرفتن هستند. دنبال کردن برندهای مورد علاقه خود در اینترنت، ساده ترین راه برای دریافت ایده های جدید می باشد.

با افزایش رو به رشد پلت فرم ها، این موضوع فقط در مورد ایجاد یک پروفایل نیست، شما باید یک استراتژی دیجیتال قوی و متمایز ایجاد کنید که کار آسانی نیست، اما فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که حضور دیجیتالی خود را پررنگ کرده اند.

برندهای بسیاری با استفاده از تاکتیک های منحصر به فرد و محتوای با دقت و یا یک صدای و هویت مجزا برای فالوئرهای خود درگیر هستند.

با این حال، تعداد کمی از آنها موفق میشوند. و تعدادی از لیست از 9 برند تجاری که در رسانه های اجتماعی موفقند را بررسی کردیم در ادامه به توضیح باقی موارد میپردازیم:

 

Chipotle

Chipotle مواد غذایی خود را با یکپارچگی می سازد و بازاریابی دیجیتال آنها هم متفاوت نیست.

محتوا آنها شوخ، مرسوم، به روز و آب دهان شما را راه میندازد. آنها فرصتی برای تبریک یا پیدا کردن تعطیلات ملی که می توانند جشن بگیرند، از جمله روز ملی Burrito را از دست نمیدهند.

یکی از پلتفرم های قابل توجه آن، توییتر است، جایی که تیم مدیریت آنها همیشه پاسخ های شخصی به تمام سوالات میدهد.

 

Nike

با یک شعار قدرتمند و شناخته شده در سراسر جهان مانند "Just Do It"، نایک یک نام تجاری است که اگر به دنبال برخی از انگیزه های ورزشکاران برتر دنیا باشید، جای مناسبی برایتان است.

این که آیا شما کسی دائما فعال هستید و یا یک ورزشکار گاه به گاه آخر هفته، محتوای آنها مطمئنا شما را به حرکت وامیدارد. به غیر از حساب اصلی آنها، می توانید از حساب های وابسته مانند Nike Training Club، Nike Running، Nike Women و بیشتر برای انگیزه بیشتر فالو کنید.

 

در حالیکه این برندهای قوی را میبینید ممکن است به نظر برسد که کارشان خیلی آسان است، ولی یک تیم بزرگ پشت هر یک از این نامهای تجاری برای کمک به ارائه محتوای با کیفیت بالا وجود دارد.

دنیای دیجیتال همچنان در گسترش است مارک های بیشتری برای مطرح شدن در فروشگاه های آنلاین سعی می کنند.

پیجهای مورد علاقه شما برای فالو کردن کدام ها هستند؟ با ما به اشتراک بگذارید!

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :