دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش سوم

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش سوم

در بخش های قبلی مقاله گفتیم که: بازاریابان در همه جا به دنبال الهام گرفتن هستند. دنبال کردن برندهای مورد علاقه خود در اینترنت، ساده ترین راه برای دریافت ایده های جدید می باشد.

با افزایش رو به رشد پلت فرم ها، این موضوع فقط در مورد ایجاد یک پروفایل نیست، شما باید یک استراتژی دیجیتال قوی و متمایز ایجاد کنید که کار آسانی نیست، اما فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که حضور دیجیتالی خود را پررنگ کرده اند.

برندهای بسیاری با استفاده از تاکتیک های منحصر به فرد و محتوای با دقت و یا یک صدای و هویت مجزا برای فالوئرهای خود درگیر هستند.

با این حال، تعداد کمی از آنها موفق میشوند. و تعدادی از لیست از 9 برند تجاری که در رسانه های اجتماعی موفقند را بررسی کردیم در ادامه به توضیح باقی موارد میپردازیم:

 

HubSpot

HubSpot یک نرم افزار بازاریابی و فروش داخلی است که دارای ابزارهایی است که شما نیاز دارید.

آنها انتخاب گسترده ای از کلاس های صدور گواهینامه برای هر نوع بازاریاب را دارند. به غیر از پیشنهادات آموزشی خود، نمایندگان خدمات مشتریان آنها در توییتر اطمینان حاصل می کنند که هیچ سوالی پاسخ داده نشده باقی نماند.

علاوه بر این، آنها به طور فعال آنچه را که در فکر دارند ترویج می دهند، بازاریابان مراحل هوشمندانه برنامه ریزی شده بر اساس تجربه خریدار از طریق بازاریابی ایمیل را انجام میدهند.

 

Bumble

 اینستاگرام بمبل که یک برنامه دوستیابی است پر از نقل قول های انگیزشی و توصیه های دوستیابی  و روابط عالی است.

تیم بمبل نگران نیست که به موضع گیری در مورد مسائل سیاسی محبوب بدون تحریک بحث و جدل بپردازد. از زمان ایجاد آن، بومبل از برنامه ای که  تنها برای مردان و زنان مجرد بوده به بهبود روابط انسانی ، تبدیل شده است.

آنها اخیرا BumbleBizz را به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط با دیگر حرفه ای ها منتشر کرده اند. حتی با طیف گسترده ای از مخاطبان هدف، هدف آنها ارتقاء روابط سالم است .

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :