دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش دوم

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش دوم

در بخش های قبلی مقاله گفتیم که: بازاریابان در همه جا به دنبال الهام گرفتن هستند. دنبال کردن برندهای مورد علاقه خود در اینترنت، ساده ترین راه برای دریافت ایده های جدید می باشد.

با افزایش رو به رشد پلت فرم ها، این موضوع فقط در مورد ایجاد یک پروفایل نیست، شما باید یک استراتژی دیجیتال قوی و متمایز ایجاد کنید که کار آسانی نیست، اما فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که حضور دیجیتالی خود را پررنگ کرده اند.

برندهای بسیاری با استفاده از تاکتیک های منحصر به فرد و محتوای با دقت و یا یک صدای و هویت مجزا برای فالوئرهای خود درگیر هستند.

با این حال، تعداد کمی از آنها موفق میشوند. و تعدادی از لیست از 9 برند تجاری که در رسانه های اجتماعی موفقند را بررسی کردیم در ادامه به توضیح باقی موارد میپردازیم:

 

Taco Bell

Taco Bell از سال 1962 کار میکند و اغلب به عنوان غذای آخر شب شناخته می شود و نه به عنوان یک غذای شیک و کامل.

بسیاری از مارک های مربوط به غذا ،  "بازی با غذا" خود را برای ایجاد عکس های خوش طعم و محتوای عالی انتخاب کرده اند.

با این حال، رنگ های روشن، الگوهای چشم نواز و نقل قول هایی که هر عاشق تاکو می تواند با آن ارتباط برقرار کند و ویدئوهای جذابشان آنها را موفق کرده است.

Taco Bell همراه با اقلام منحصر به فردی مانند تاکو تخم مرغ و سیب زمینی سرخ کرده ناچو از رسانه های اجتماعی استفاده می کند تا غذاهایی خوشمزه تر از همیشه داشته باشند.

 

Pantone

ممکن است ندانید اما، Pantone یک سیستم تطبیق رنگ یا ساخت رنگ اختصاصی است که عمدتا برای چاپ، رنگ، پارچه و پلاستیک استفاده می شود.

اینستاگرام آنها مانند یک پالت رنگ با دقت ساخته شده است که مثلا در ماه دسامبر به طور کامل به رنگ سال خود، بنفش بود.

این انتخاب رنگ سالانه، آنچه در سال آینده روی فرش قرمزها و فشن شوها قرار می گیرد تعیین می کند و به طور فعال توسط طراحان، طراحان فروشگاه ها و بازاریابان در سراسر صنایع مختلف دنبال می شود.

به عنوان یک شرکت مبتنی بر رنگ، توجه آنها به جزئیات و پالت رنگ، پروفایلهای اجتماعی Pantone را بالاتر از سایر رقیبان رنگی قرار می دهد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :