دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش اول

برندهایی که در شبکه های اجتماعی سر و صدا کرده اند بخش اول

بازاریابان در همه جا به دنبال الهام گرفتن هستند. دنبال کردن برندهای مورد علاقه خود در اینترنت، ساده ترین راه برای دریافت ایده های جدید می باشد.

با افزایش رو به رشد پلت فرم ها، این موضوع فقط در مورد ایجاد یک پروفایل نیست، شما باید یک استراتژی دیجیتال قوی و متمایز ایجاد کنید که کار آسانی نیست، اما فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارند که حضور دیجیتالی خود را پررنگ کرده اند.

برندهای بسیاری با استفاده از تاکتیک های منحصر به فرد و محتوای با دقت و یا یک صدای و هویت مجزا برای فالوئرهای خود درگیر هستند.

با این حال، تعداد کمی از آنها موفق میشوند. در اینجا لیستی از 9 برند تجاری  که در رسانه های اجتماعی موفقند را بررسی میکنیم:

 

Solé Bicycles

مدل کسب و کار آنها پیدا کردن یک راه برای ارائه 90٪ دوچرخه مونتاژ به درب منزل شما  بدون ورشکستگی بانکی شما ساخته شده است.

به دنبال این موضوع، آنها راهی را برای بازار خلاقانه همان محصول پیدا کرده اند در حالی که هنوز هم با مخاطبان خود ارتباط را حفظ کرده اند و حساب اینستاگرام شما را با عکس های زیبا از دوچرخه های خود در سراسر جهان پر خواهد کرد.

 

Dunkin’ Donuts

دونکین دونات استوری های Snapchat و Instagram پر از مطالب تازه، اعلام محصول جدید، رقابت و موارد دیگر دارد. آنها به طور مداوم فیلترهای Snapchat ایجاد می کنند که همه می توانند از آن استفاده کنند.

با رنگ های زنده روشن و صورتی، شبکه های اجتماعی آنها پر جنب و جوش و همیشه پر طرفدار است. استاد استوری های های خوب و دقیق، Dunkin حتی زمانی که کیت میدلتون پسر بچه خود را به دنیا آورد هم تبریک گفت.
 

Airbnb

با Instagram پر از محتوای پرسه و سفرو مکان های زرق و برق دار برای شما برای اقامت، Airbnb شما را تحریک به رزرو تعطیلات خود میکند.

این برند بر اساس میزبانی اشخاص مختلف است و همه چیز در مورد ایجاد اعتماد و به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت بالا، قطعا یک راه عالی برای ایجاد اعتماد با  فالوئرهای جدید و بالقوه Airbnb است.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :