دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برای الگوریتم جدید snapchat آماده شویم بخش سوم

برای الگوریتم جدید snapchat آماده شویم بخش سوم

زمان آن رسیده است که برای الگوریتم جدید Snapchat آماده شویم یک زمانی موضوع تنها زمان بود. یعنی کاربران حساب ها را به ترتیب زمانی دنبال می کنند اما در حال حاضر ، کاربران همه حساب های Snapchatters را بر اساس ناشران و به خصوص برند ها مرتب می کنند ، درواقع روی یک الگوریتم کار می کنند.

 

 

 

 

9. اینستاگرام ابزارهای جدید تحلیلگری را آزمایش می کند

بر اساس عکس های گرفته شده قبل از طراحی مجدد بحث برانگیز برنامه ، برنامه در حال آزمایش اشتراک گذاری عکس طیف جدیدی از ابزارهای تحلیلی است و به نظر می رسد آنها به بازاریاب ها نگاه عمیق تری در عملکرد دارند. ابزارهای جدید داده های فالوور ها از جمله هویت ، مکان ، زمان فعالیت ، جمعیت و سن و جنسیت و همچنین داده های مربوط به پست های برتر مانند برداشت ها را برای کمک به مارک های تجاری برای تعیین میزان تعامل ارائه می دهند.

 

10. مارک زاکربرگ تحقیقات شرکت را درمورد اتهامات گرایش سیاسی اعلام کرد

فیسبوک در بخش موضوعات اصلی Trending of News Feeds به اتهام گرایش ضد محافظه کارانه مورد اتهام قرار گرفت. کارمندان سابق ادعا کردند که این تیم مسئول بطور هدفمند گزارش های رسانه های محافظه کارانه را خنثی کرده است ،حتی اگر شایعه ایجاد شود. مدیرعامل فیس بوک تحقیق درباره این موضوع را اعلام کرد و خاطرنشان کرد: هرچند هیچ مدرکی پیدا نشده است ، این شرکت عمیق تر بررسی می شود و اقدامات دیگری را برای رسیدگی به هر چیزی که ممکن است خلاف اصول شبکه اجتماعی باشد ، انجام می دهد.

 

11. پنج راه قابل توجه برای افزایش تعامل در YouTube

Vidooly با یک اینفوگرافیک تقویت کننده تاملی به کمک ما می آید تا بتواند فعالیت شما را در YouTube یاری کند. اینفوگرافیک از تمرکز تبلیغات شما بر روی بینندگان تلفن همراه و افزایش ماندگاری ویدئوی شما از طریق تبلیغ متقابل در ایمیل ، از تطبیق ساعت انتشار پست شما با ساعت مشاهده مخاطبان آنلاین ، با راه هایی برای جلب و نگه داشتن توجه مخاطبان شما آکنده شده است!

 

12. راهنمایی برای هدایت ارتباط با چشم اندازها در LinkedIn

ارتباط با چشم اندازهای بالقوه بر روی بستر اجتماعی به تنهایی کافی نیست تا آنها را از میان قیف خرید به بیرون هل دهید. یادگیری چگونگی شناسایی گیرا ترین چشم اندازها ، چگونگی ایجاد اعتماد از طریق ارتباطات شخصی و همچنین ایجاد وضعیت پایدار برند خود در صنعت ، کلید یک استراتژی موفق بازاریابی B2B در LinkedIn است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :