دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برای الگوریتم جدید snapchat آماده شویم بخش دوم

برای الگوریتم جدید snapchat آماده شویم بخش دوم

زمان آن رسیده است که برای الگوریتم جدید Snapchat آماده شویم یک زمانی موضوع تنها زمان بود. یعنی کاربران حساب ها را به ترتیب زمانی دنبال می کنند اما در حال حاضر ، کاربران همه حساب های Snapchatters را بر اساس ناشران و به خصوص برند ها مرتب می کنند ، درواقع روی یک الگوریتم کار می کنند.

 

 

 

 

4. Google با برنامه جدید چت گروهی ، بار دیگر شانس خود را در جامعه امتحان می کند

علیرغم عدم موفقیت در Google+ ، این غول فناوری ظاهرا حاضر به تسلیم شدن در زمینه اجتماعی نیست ، در عوض خبر از راه اندازی یک شبکه اجتماعی جدید با محوریت اشتراک گذاری گروهی به نام Spaces داد. برنامه ، که در iOS ، Android و وب موبایل راه اندازی می شود ، به گروه های کوچک کاربران امکان می دهد تا بدون نیاز به جابجایی بین برنامه ها ، به راحتی گپ بزنند ، مطالب را به اشتراک بگذارند و از سایر خدمات Google از جمله جستجوی Google ، YouTube و Chrome استفاده کنند. گوگل تصور می کند چنین ادغام غنی با سایر خدماتش به رقابت آن کمک می کند. شرکت پیشنهاد می کند که Spaces می تواند مکانی عالی برای گروه های مطالعه و برنامه ریزی سفر یا برای طرفداران موضوع خاص برای گرد هم آوردن  و بحث و گفتگو باشد.

 

5. آزمایش فیس بوک "موسیقی ویدیو" محصولی در YouTube

این شبکه اجتماعی در حال آزمایش روش جدیدی برای کاربران است که می توانند موسیقی دارای مجوز را با عکس ها و فیلم هایی که در سیستم عامل بارگذاری کرده اند مخلوط کنند ، ویژگی جدیدی که می تواند مورد پسند YouTube باشد. طبق گزارش ها ، فیس بوک در حال مذاکره با گروه موسیقی وارنر است تا به کاربران اجازه دهد این "گزینه های موسیقی متن" جدید را در خلاقیت های خود ایجاد کنند ، که نمایش اسلایدها لقب گرفته اند. این افزودنی احتمالا می تواند ابتدا وارد بازار استرالیا شود و این نشانه تلاش دیگری برای این بستر اجتماعی است تا محتوای ویدئویی و موسیقی بیشتری را وارد کند.

 

6. تأثیر گذاران برتر

بیش از نیمی از تأثیرگذار برتر در Vine (کسانی که بیش از 15K دنبال کننده دارند) از اول ژانویه از شبکه اجتماعی خارج شده اند ، در عوض تصمیم دارند که بیشتر در فیس بوک ، اسنپ چت و یوتیوب بنویسند که دارای مقیاس بزرگتر و اغلب عمیق تر هستند. تجزیه و تحلیل بیشتری دارند و بنابراین جذاب تر هستند. برخی هنوز نسبت به این پلتفرم خوش بین هستند و انتظار دارند که مالک توییتر سرمایه بیشتری را برای ادغام این سرویس از جمله امکان کسب درآمد آنلاین با پیشنهادهای تبلیغاتی توییتر سرمایه گذاری کند. حتی اگر این امر به اثبات برسد ، ممکن است کافی باشد تا افراد تأثیرگذار منابع بیشتری را به این بستر اختصاص دهند. توییتر فقط ممکن است یک وقفه داشته باشد.

 

7. آیا YouTube می تواند به یک برنامه پیام رسانی تبدیل شود؟

یوتیوب طی سالها با استفاده از موبایل در بین کاربران خود به طور مرتب صعود می کند و با فشار اخیر بسیاری از پلتفرم های اجتماعی برای ایجاد یک ویژگی پیام رسانی ، YouTube شروع به آزمایش یک پیام رسان درون برنامه ای در iOS و Android کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی فیلم ها را به اشتراک بگذارند و در مورد آنها با دوستانشان چت کنند. این حرکت منطقی است ، زیرا باید YouTubers وقت بیشتری را برای برنامه بگذارد. میانگین تماشای تلفن همراه بیش از 40 دقیقه است. آیا می دانید که YouTube در بین سن 18 تا 49 سالگی از هر وب سایت و از هر شبکه تلویزیونی آمریکایی نیز بزرگتر است؟

 

8. تأثیر مقالات فوری فیس بوک

نتایج اولیه برای ناشرانی است که با مقالات فوری فیس بوک همه کاری را انجام داده اند. برندها امیدوار بودند که قالب صفحه با بارگذاری سریع باعث افزایش دسترسی و تعامل و همچنین افزایش درآمدزایی شود ، اما واقعیت همیشه انتظارات را برآورده نمی کند. رسیدن به این انتظارات به احتمال زیاد بزرگترین موفقیت است. با این حال ، هنوز زود است و ناشران هنوز در حال تکمیل برنامه های خود هستند تا بفهمند کدام نوع محتوا و فرکانس های ارسال شده بر عملکرد و کسب درآمد تأثیر می گذارد.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :