دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

برای الگوریتم جدید snapchat آماده شویم بخش اول

برای الگوریتم جدید snapchat آماده شویم بخش اول

زمان آن رسیده است که برای الگوریتم جدید Snapchat آماده شویم یک زمانی موضوع تنها زمان بود. یعنی کاربران حساب ها را به ترتیب زمانی دنبال می کنند اما در حال حاضر ، کاربران همه حساب های Snapchatters را بر اساس ناشران و به خصوص برند ها مرتب می کنند ، درواقع روی یک الگوریتم کار می کنند.

 

 

 

 

این تغییر برای Snapchat منطقی دارد: چون این کار کنترل بیشتری به دست می آورد و احتمالا کیفیت محتوا را افزایش می دهد. جدول زمانی برای معرفی یک الگوریتم هنوز ناشناخته است ، اما احتمال دارد که این امر فقط روی حساب های حرفه ای ، از جمله شرکا در منحصر به فرد ترین برنامه ، تأثیر بگذارد.

 

1. شبکه های اجتماعی نقش جدید و مهمی را در اخبار و سرگرمی ها پیدا می کنند

بسیاری از کاربران های اجتماعی به از دست رفتن 2 میلیارد دلار در جهان بابت تغییر الگوریتم ها ، شگفت زده می شوند که بدانند بسیاری از شبکه های اجتماعی تیم های اختصاصی از ویراستاران و ناشران را انتخاب می کنند که در نهایت به اطلاعات کاربر منتهی می شود . بررسی سانسور احتمالی فیس بوک از رسانه های محافظه کار ، دقیقا همین مسئله را روشن کرده است ، و همچنین مسئولیت جدید رسانه های اجتماعی در ارائه اخبار و سرگرمی به مردم است.با پیوستن جامعه به عمق بیشتری در دنیای تحریریه و برنامه های تبلیغاتی برای جذب کاربران جدید و مشغول نگه داشتن افراد فعلی ، نظارت عمومی بر روی شیوه ها و دستورالعمل ها شدت می یابد و فیس بوک ها و توییترهای جهان برای حفظ سطح اعتماد که اکنون از آن برخوردار هستند ، تلاش می کنند.

 

2. توییتر برای متوقف کردن شمارش عکس ها ، پیوندها در حد 140 کاراکتر!

درست است ، به زودی نام تجاری شما آزادی نوشتن پیام های طولانی تر را خواهد داشت و دیگر نیازی به مقابله با درد ساخت توییت ندارید تا متوجه شوید که آیا تصویری که پیوست می کنید ، مجاز است یا خیر! پیوندها در حال حاضر 23 مورد از حد 140 کاراکتر این پلتفرم را در بر می گیرند ، بنابراین این افزایش می تواند کاربران را ترغیب به استفاده از رسانه های بیشتر در پیام هایشان کند. چیزی که از مبارزه با طول عمر شبکه های اجتماعی جدا نخواهد شد. تاکنون هیچ اطلاعی رسمی از این شرکت منتشر نشده است ، اما منابع می گویند این تعدیل باید به زودی انجام شود.

 

3. فیس بوک تبلیغات ویدئویی را در قالب مقاله به شبکه تبلیغات ارائه می دهد

فیس بوک اخبار تبلیغاتی به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که اکنون تبلیغات ویدیویی در برنامه های شخص ثالث ، موبایل و نسخه دسک تاپ وب سایت هایی که بخشی از شبکه مخاطبان فیس بوک هستند ارائه می شود. تبلیغات می توانند قبل ، حین یا بعد از آن (قبل از رول ، اواسط رول یا پس از پخش) محتوای ویدیویی اجرا شوند ، با پخش خودکار تبلیغات در مقاله بین پاراگراف های متن و تبلیغات در جریان که خود داخل ویدئو ظاهر می شوند ، اجرا شوند. داشتن وب سایت های وابسته به شبکه مخاطبان فیس بوک و صرف تقریبا شش درصد از کل وقت صرف شده برای برنامه های کاربردی تلفن همراه در ایالات متحده ، می تواند نشانه ای از افزایش مشاهده محتوای شما باشد!

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :