دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بدون استفاده از تبلیغات کاغذی ، مردم چگونه کسب و کار های محلی را پیدا می کنند؟

۸ بهمن ۱۳۹۶
4.3
بدون استفاده از تبلیغات کاغذی ، مردم چگونه کسب و کار های محلی را پیدا می کنند؟

چگونه افراد تجارت‌های کوچک را پیدا می‌کنند؟ آیا آن‌ها به تجارت‌های شما شباهت دارند یا شما را از طریق جست و جو کردن پیدا می‌کنند.  

در گذشته افراد برای پیدا کردن تجارت‌های محلی به صفحات زرد‌ می‌رفتند. اگر می‌خواستید کسی موهای شما را کوتاه کند ، سالن‌های زیبایی را نگاه می‌کردید و با یک سالن زیبایی تماس می‌گرفتید. بله هنوز تجارت‌ها از صفحات زرد ، منش می‌گیرند اما دیگر اولین جایی نیستند که افراد جست و جو می‌کنند. کامسکور مطالعه‌ی زیادی در زمینه‌ی رفتار انجام داد و به این نتیجه رسید که بازار تحقیقاتی محلی در یک دنیای چندگانه تغییری بنیادی در روش جست و جوی تجارت اینترنتی محلی افراد را نشان می‌دهد. امروزه بیش‌تر افرادی که با تجارت شما آشنا نیستند به سمت موتور جست و جو می‌روند و لغاتی را از قبیل « اصلاح مو ، هوستون و تکساس»  جست و جو می‌کنند.

اینجا با توجه به کامسکور 5 راهی که افراد تجارت‌های محلی را پیدا می‌کنند ارائه شده است که عبارتند از:

31% افراد از موتور جست و جو بازدید می‌کنند – بیش‌تر افراد بدون در نظر داشتن یک برند خاص یا نام تجاری در ذهنشان و یک مکان خاص در موتور جست و جو می‌کنند.

30% از افراد به یک تجارت در پرینت صفحات زرد یا صفحات سفید مراجعه می‌کنند.

19%  از افراد اغلب برای پیدا کردن یک شماره از کتاب راهنمای اینترنتی استفاده می‌کنند.

11% از افراد از سایت های جست و جوی محلی مثل گوگل نقشه یا یاهو محلی بازدید می‌کنند ( معمولا برای دریافت دستورهای هدایت کننده)

30% از افراد از یک روزنامه و یا مجله اطلاعات دریافت می‌کنند.

هیچ گونه تبلیغات چاپی آزاردهنده نیست. در پنج روش بالا سه راه اولی افراد برای پیدا کردن اطلاعات تجاری درگیر اینترنت ‌می‌شوند . به همین دلیل من همیشه از اینکه چقدر در تبلیغات اینترنتی در تجارت های آنلاین و یا تلویزیون برای هدایت افراد در مغازه و شرکتشان اهمیت دارد ، متعجب هستم. من همچنین سوالات زیادی در زمینه بازاریابی در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌کنم. مطالعات نشان می‌دهند که 1% افراد تجارت‌های محلی را از طریق سایت های شبکه‌های اجتماعی پیدا می‌کنند. حتما شبکه های اجتماعی روشی بسیار خوب برای  به رسمیت شناختن یک نام تجاری است اما اولین جایی نیست که مصرف کنندگان زمانی که برای خرید آمادگی دارند می‌روند و از روش های دیگر نیز استفاده می‌کنند.

تحقیقات نشان داده است که بهترین روشی که تجارت‌های اینترنتی کوچک از طریق آن می‌توانند تجارت‌های جدید را جذب کنند ، پیشرفت نتایج آن ها در زمینه موتورهای جست و جو است.

بله شما می‌توانید  به کسی پول دهید تا برایتان لینک بسازد و و فرصت‌های سایت شما را با رتبه بندی خوب در موتورهای جست و جو افزایش دهد. اما قیمتی معین برای این کار وجود ندارد و رتبه بندی خوب بدون صرف هیچ هزینه‌ای نیز ممکن است.

من بعد از نگاه کردن به صدها وب سایت تجارت های کوچک دریافتم که بیش‌تر از همه نیاز است که بر اصول اولیه مثل تضمین قابل پیداشدن سایتتان در اینترنت و برچسب های عنوان بهینه سازی شده تمرکز کرد . همچنین اطمینان دهید که پیدا کردن جزئیاتی مثل نام تجاری ، شماره تلفن و آدرس ساعت‌های عملکرد ، ویژگی‌ها ، پیشرفت‌ها و حمل شده ، روش های قابل قبول پرداخت در فروشگاه شما آسان است.

به نظر نمی‌رسد که بازاریابی اینترنتی مثل دیدن اسمتان در صفحه‌‌ی پرینت فریبنده و تشویق کننده باشد.

اما چه کسی وقتی قیمت ها بالا می‌روند شکایت می‌کند؟

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :