دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بازاریابی با استفاده از محتوا بخش دوم

بازاریابی با استفاده از محتوا بخش دوم

یافتن یک نویسنده پرشور

نوشتن مطالب یک هنر کمتر مورد توجه است و اکثر مردم احساس می کنند که می توانند آن را انجام دهند- همه میتوانند بنویسند ... مگر چقدر سخت است؟

واقعیت تا حدودی متفاوت است. نوشتن مطالب با کیفیت بالا که افراد واقعا میخواهند بخوانند و موتورهای جستجو بخواهند رتبه بندی بالا کنند ، مهارت خاصی است. علاوه بر این ، اگر شما در حال تلاش برای ایجاد محتوایی هستید که ممکن است مردم بخواهند به اشتراک بگذارند ، نیاز به یک نویسنده با علاقه خاص خود به بحث شما و یا محصولات خود دارید. محتوای غیرواقعی یا نادرست یک اشتباه محض است و بی ثباتی بازارهای اصلی و مشتری شناسی ، شما را به خطر می اندازد.

فاکتور زمانی هم وجود دارد - آیا شما شخصا وقتی برای نشستن در روز و ایجاد محتوای با کیفیت بالا ، قابل اشتراک گذاری و طولانی مدت را که برای مخاطبان گسترده تر شما جذاب است ، دارید؟

بسیاری از مکان هایی وجود دارد که شما می توانید از نوسیندگان مستقل برای بازاریابی  محتوا استفاده کنید در صورتی که خودتان قصد انجام آن را ندارید. این می تواند به کسب و کار شما ، از بازاریابی و SEO به تقویت نام تجاری خود در ذهن مشتریان اضافه کند ، هزینه های برون سپاری ، سرمایه گذاری و هزینه ای کوچک برای موفقیت های آینده شماست.

 

اجتماعی تر باشید

شبکه های اجتماعی یکی دیگر از ابزارهای کلیدی برای فروشگاه آنلاین شما هستند ، از دیدگاه بازاریابی عمومی همانند بازاریابی محتوا. وقتی صحبت از بازاریابی محتواست ، شما نیاز به یک مخاطب جذاب دارید که مایل به شنیدن از شما هستند مانند اغلب کسانی که صفحه شما را دوست دارند یا فروشگاه شما را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند.

رسانه های اجتماعی قرار است آزاد باشند ، اما باید گفتگو دو طرفه بین شما و بازار شما باشد. با لایک کردن صفحه شما و یا دنبال کردن شما در شبکه ها ، مردم به شما اجازه می دهند با زندگی آنها ارتباط برقرار کنید. اطمینان حاصل کنید که در مرحله اول بار به شکل دوستانه و بعد تجاری مطالب را ارائه می کنید. هیچ کس در شبکه های اجتماعی نمی خواهد پیام های بازاریابی دریافت کند - آنها میخواهند اطلاعات ، سرگرمی و طنز را دنبال کنند و اگر شما شامل هیچکدام نباشید ، مطمئن باشید آنفالو میشوید.

رسانه های اجتماعی یک فروش نرم تر هستند و این مربوط به کار خود و کسب و کار شما به گفتگو روزانه در رسانه های اجتماعی است. ببینید که دیگران این کار را انجام می دهند و اگر به آنها اعتماد کردید تا تصمیمات خوب برندارید ، فکر کنید که رسانه های اجتماعی خود را به یک مترجم آزاد (شاید حتی نویسنده خود) برسانید.

بعضی افراد رسانه های اجتماعی را بیشتر از دیگران درک میکنند. شما به افرادی با درک مناسب برای ارائه کمپین رسانه های اجتماعی خود نیاز دارید ، به طوری که تا زمانی که محتوای با کیفیت بالا دارید ، باید یک پلت فرم برای بازار از طریق شبکه های اجتماعی داشته باشید. این مدل بسیار موثرتری نسبت به تبلیغات صرف و یا صرفا وبلاگ نویسی است.
 

بخش اول این مقاله را در اینجا بخوانید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :