دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بازاریابی با استفاده از محتوا بخش اول

بازاریابی با استفاده از محتوا بخش اول

هنگامی که فروشگاه اینترنتی شما ایجاد می شود ، مشکلات حقیقی شروع می شوند - پیدا کردن یک مخاطب برای وب سایت و محصولات شما در بازاری که در حال حاضر با رقابت برای تقریبا هر محصولی که شما انتخاب می کنید برای فروش مواجه است. به عبارت دیگر ، اگر که محصولاتی مشابه دیگران میفروشید ، چرا باید کسی به فروشگاه شما توجه کند؟

با قدرت خرید بالای آمازون ، شانس زیادی وجود دارد که شما در حال حاضر در مورد قیمت در محدودیت قرار گرفته ، و یا محدود به سطوح قیمت گذاری خاص توسط تولید کنندگان و یا تامین کنندگان باشید. سایت فروش آنلاین شما نیاز به کسب جایگاه خود در موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی و مخاطبان شما دارد. بازاریابی محتوا بهترین کار شما در جلب توجه تجاری به این موضوعات است.

همچنین برای فروش محصول ، فروشگاه آنلاین شما نیز باید اطلاعاتی ارائه دهد. این کسب و کار در تعدادی از سطوح مانند ایجاد شخصیت برند شما ، جذب توجه رسانه های اجتماعی ، لینک برای جستجوگرها ، تاثیرات ترافیکی بالا و به طور کلی برای کسب نام تجاری و رساندن محصولات به سطوحی جدید در وب مفید است.

برخی از شرکت ها بازاریابی محتوا را به خوبی انجام می دهند ، منابع تولیدی با کیفیت بالا و جالب مربوط به طرز تفکر افرادی که مشتریان آنها هستند. سازمان هایی از هر اندازه در حال حاضر به بازاریابی محتوا روی آورده اند در حالی که برخی از آنها به وضوح بهتر از دیگرانند. اگر یک استراتژی به خوبی اجرا شود ، می تواند به طور چشمگیری رشد پروفایل و حضور شما را به شکل موثر افزایش دهد.
 

آنچه باید انجام دهید

استراتژی بازاریابی محتوا ترکیبی از منابع با کیفیت بالا ، توزیع خوب و پیدا کردن یک مخاطب مربوط به محتوای شما است. در اینجا مراحل مورد نیاز برای انجام این کار را از نقطه نظر عملی خواهید آموخت.

 

راه اندازی یک وبلاگ

راه اندازی یک استراتژی مدیریت محتوا بدون یک وبلاگ مانند شروع کسب و کار آنلاین بدون بودجه است - ممکن است ، اما بسیار دشوار است. با توجه به اکثر سیستم عامل های فروش آنلاین که  وبلاگ هایی از پیش ساخته شده دارند یا به عنوان add-on در دسترسند ، هیچ بهانه ای وجود ندارد که وقتی فروشگاه شما راه اندازی می شود ، این تکنولوژی وجود نداشته باشد. وبلاگ شما نباید فقط در مورد محصولات یا شرکت شما باشد. مخاطبان خود را آموزش دهید ، با آنها ارتباط برقرار کنید و آنها را درگیر محدوده محصول خود کنید.

نمونه های زیادی از وبلاگ نویسی که در تجارت الکترونیک انجام می شود وجود دارد - وبلاگ هایی با شخصیت، وبلاگ هایی که با صدای خود با مشتریان صحبت می کنند، و وبلاگ هایی با محتوای جذاب و قابل اشتراک گذاری بسیار که طراحی شده اند تا توجه را به حداکثر رساندند.

وبلاگ شما یک جادوگر برای ترافیک ، لینک ها ، نظرات و تعامل با مخاطبان شما است. واقعیت ساده این است که 46 درصد از خریداران می گویند که قبل از خرید ، وبلاگ ها را می خوانند. با توجه به استراتژی ترافیک گسترده تر ، 95 درصد از خریداران ممکن است سایت شما را از طریق موتورهای جستجو پیدا کنند ، برای همین وبلاگ نویسی و مطالب منحصر به فرد از اهمیت برخوردار است.

هنگامی که تکنولوژی را برای اجرای وبلاگ خود دارید ، وقت آن است که به ایجاد محتوا فکر کنید.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :