دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

بازاریابان با پیاده سازی هوش مصنوعی به تعطیلات می روند بخش دوم

بازاریابان با پیاده سازی هوش مصنوعی به تعطیلات می روند بخش دوم

بسیاری از مشتریان در تعطیلات خرید می کنند. طبق گفته Deloitte ، تقریبا نیمی از خریدهای تعطیلاتی امسال بطور کامل یا جزئی برنامه ریزی و انجام نشده است و 20٪ از این خریداران تحت تأثیر خرده فروشان ، هم در فروشگاه و هم به صورت  فروش آنلاین ، باز هستند.

 

 

 

 

هوش مصنوعی به کسب مشتریان جدید کمک می کند

اگرچه شواهد فراوانی نشان می دهد که بازگشت مشتریان بازده بیشترین درآمد را کسب می کنند ، نگرانی روز افزون خرده فروشان در مورد خرید مشتریان جدید چه در فروشگاه و چه از طریق فروشگاه اینترنتی وجود دارد. بخشی از این اولویت بندی ناشی از ترس در مورد به اصطلاح "آخرالزمانی خرده فروشی" است. در واقع یکی از چالش های ارتباط با یک پایگاه جدیدتر و جوان تر از مشتریانی است که انتظارات متفاوتی نسبت به پیشینیان خود دارند. اما با استفاده از هوش مصنوعی ، بازاریابان می توانند درک کنند که کدام جنبه از تبلیغ باعث بالاترین بازده و تبدیل خریداران جدید خواهد شد. Bump Boxes یک شرکت جعبه اشتراک برای مادران جدید و منتظر است. با اعمال نفوذ هوش مصنوعی در مبارزات انتخاباتی فیس بوک و اینستاگرام ، تنها در مدت زمان 60 روز افزایش تقریبا 50 درصدی در خریدهای جدید داشت در حالی که هزینه تبلیغات را به نصف کاهش می دهد. این کار با استفاده از هوش مصنوعی توانست بفهمد کدام نوع از فعالیت ها به بهترین وجه با مشتریان بالقوه تشدید می شود و به شرکت اجازه می دهد خلاقیت را سریعتر از گذشته بهینه کند.

 

هوش مصنوعی به رفع خستگی ناشی از فعالیت ها کمک می کند

هوش مصنوعی همچنین یک چالش مهم برای بازاریابان را برطرف می کند: خستگی. اگر یک فعالیت خیلی طولانی ادامه یابد ، یا اینکه برخی از جنبه های خاص خلاقیت های تصویری یا متن بیش از حد مورد استفاده قرار بگیرد ، بازاریابان معمولا اشتباه می کنند و به اندازه کافی سریع واکنش نشان نمی دهند. هنگامی که به آن توجه نشود ، خستگی می تواند باعث شود CPA برای یک فعالیت به مرور زمان افزایش یابد. هوش مصنوعی می تواند روزانه فعالیت های تبلیغاتی جدیدی را پیشنهاد کند و اطمینان حاصل کند که تبلیغات طولانی مدت نیستند. علاوه بر این ، هوش مصنوعی می تواند به بازاریابان کمک کند تا انواع مختلفی از تبلیغات را به طور همزمان با انواع مختلف مخاطبان اجرا کنند تا رویکردی پیچیده تر برای بازاریابی ایجاد کنند.

 

هوش مصنوعی به سؤالاتی پاسخ می دهد که نمی توانید بپرسید

هوش مصنوعی صدها هزار نقطه از داده را هر روز برای کنترل رفتار انسان اندازه گیری می کند ، می توانید نتایج کنجکاوی را مشاهده کنید. هوش مصنوعی بینش و رفتارهای گذشته را درک می کند و می تواند ببیند که چگونه این رفتارها در زمان واقعی تغییر می کند. آنچه ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد تا انسان ببیند ، هوش مصنوعی آن را سریعاً می بیند و می تواند بازاریابان را ترغیب به استفاده کند. به عنوان مثال: مشتری مورد نظر فروشندگان پوشاک مردان ، مردان 25 تا 40 ساله هستند ، اما هوش مصنوعی ممکن است به شما بگوید که برای جذب زنان 24 تا 65 ساله بازاریابی کنید. اگرچه ممکن است عجیب باشد ، اما باید به داده ها اعتماد کنید. (از این گذشته ، بسیاری از خانمها در طول تعطیلات هدایای مردانه می خرند!) هوش مصنوعی می تواند عناصری را در آگهی هایی که تضمین شده برای هدایت تبدیل هستند ، ببیند. بگذارید هوش مصنوعی راهنمای شما برای راه اندازی تلاش های بازاریابی به موقع باشد ، و شما شاهد تبدیل شدن این تبدیل ها هستید.

 

هم اکنون زمان AI است

هر خرده فروش در حال آماده سازی خود برای فصل تعطیلات است و اتخاذ فناوری جدید ، راه حلی است که بسیاری از آنها به سمت آن خواهند رفت. 59٪ از خرده فروشان آنلاین می گویند که در فصل تعطیلات سال جدید فناوری های تازه ای را برای ارائه محصولات به مشتریان معرفی می کنند. اما ، از فن آوری موجود ، AI بهترین ابزار برای به دست آوردن بیشترین نتایج خواهد بود. با مدیریت هزینه های بازاریابی ، هوش مصنوعی به شما اجازه می دهد تا نام تجاری شما نه تنها در فصل تعطیلات باقی بماند بلکه رشد کند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :