دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ایجاد وب سایت بازاریابی بدون کد نویسی بخش دوم

ایجاد وب سایت بازاریابی بدون کد نویسی بخش دوم

در بخش اول مقاله گفتیم که: ایجاد یک وب سایت بازاریابی زیبا و پاسخگو بدون کمک دولوپربرای مدت طولانی یک رویا بود.

اما گزینه ها را در سال 2018 بررسی کنیم میبینیم بخش بازاریابی هر شرکت باید صفحات فرود، وب سایت ها، مطالعات موردی و پروژه های خاص را آماده کند. در سال 2018، ایجاد یک محتوای اصلی و جالب ضروری است تا  بتوانیم به طور موثر با کاربرانمان ارتباط برقرار کنیم.

 

در این مقاله ویژگی هایی که درباره ی آن دوست داریم را نام برده و توضیح میدهیم:

کار با بلوک:

تیلدا دارای بیش از 450 بلوک از پیش طراحی شده است که می توانید آن را تغییر دهید. شما مجبور نیستید وقت خود را صرف کنید و آنها را مجددا بسازید.

 

قابلیت انتقال:

هر صفحه وب را می توان به صورت اسکریپت html + css + js از Tilda به هر پلتفرم یا میزبانی دیگر ارسال کرد. شما می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید یا از API استفاده کنید یا از یک افزونه وردپرس استفاده کنید.

مستندات عالی، آموزش و پشتیبانی:

اگر در مورد سرعت صحبت کنیم، پشتیبانی سریع از طریق چت اینترکام بسیار مهم است. و تیلدا آن را دارد . مقالات ارائه شده برای کمک به کاربران مفصل و روشن هستند. وب سایت Tilda در واقع در Tilda ساخته شده است.

 

 ساختن فرم:

با وجود این واقعیت که Tilda می تواند هر وب سایت سازنده فرم را ادغام کند و دارای سازنده فرم خاص خود است که توانایی ضبط داده ها را در صفحه گسترده Google دارد؛ ارسال آن به Zapier یا به DB خود از طریق   Webhook ممکن است. این آزادی کامل انتخاب و انعطاف پذیری است که  شما را جذب می کند.

 

هاست:

قبل از انتشار نسخه جدید وب سایت، ما همه چیز را در وب سایت تست می کنیم. این کار آسان است زیرا Tilda به شما یک زیر دامنه میدهد و با یک کلیک همه صفحات را منتشر می کنیم.

اگر میخواهید وبسایت خود را در CDN Tilda میزبانی کنید، مشکلی نیست. هاست خود را وصل کنید و ایمیل، خدمات پرداخت و CRM را داشته باشید.

 

سفارشی سازی:

تیلدا توانایی جاسازی یا سفارشی کردن CSS را می دهد. این کار روش های نامحدود طراحی وب را فراهم می کند.

این ابزار استفاده از بلوک ZERO - ویرایشگر گرافیکی برای طراحان حرفه ای ارائه می دهد که امکان ویرایش کامل تمامی عناصر سایت را فراهم می کند.

 

درباره Metric.ai

Metric.ai محصولی است برای شرکتهای مشاوره ای با بیش از 15 نفر در هر تیم. برای تیم هایی که به طور جدی در مورد استفاده، سودآوری، هزینه های فکر می کنند.

با Metric.ai شما نیازی به تغییر ابزارهای خود ندارید. ردیاب زمان فعلی خود، حسابداری، CRM، و ابزار برنامه ریزی منابع را نگه دارید و فقط آنها را با یکدیگر متصل کنید و داشبورد های از پیش طراحی شده انعطاف پذیربا کنترل دسترسی دریافت کنید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :