دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ایجاد وب سایت بازاریابی بدون کد نویسی بخش اول

ایجاد وب سایت بازاریابی بدون کد نویسی بخش اول

ایجاد یک وب سایت بازاریابی زیبا و پاسخگو بدون کمک دولوپربرای مدت طولانی یک رویا بود. اما گزینه ها را در سال 2018 بررسی کنیم میبینیم بخش بازاریابی هر شرکت باید صفحات فرود، وب سایت ها، مطالعات موردی و پروژه های خاص را آماده کند. در سال 2018، ایجاد یک محتوای اصلی و جالب ضروری است تا  بتوانیم به طور موثر با کاربرانمان ارتباط برقرار کنیم.

 

مشکل کجاست؟

در اغلب موارد، برای ایجاد یک وب سایت اصلی، شما باید با دولوپرها کار کنید که گران هستند. حتی شرکت های ساخت اپ ، منابع داخلی خود را برای نگهداری وب سایت، تغییرات طراحی کوچک، به روز رسانی چیزهای کوچک در صفحات فرود و غیره صرف نمی کنند.

بخش بازاریابی در مراحل اولیه شروع به کار معمولا شامل یک نفر و منابع شرکت محدود است.

 

انتخاب رویکرد

به دلایل امنیتی، ما ترجیح دادیم از وردپرس استفاده نکنیم. با این حال، نمی خواهیم پیکربندی و  تم های منحصر به فرد را از دست بدهیم.

آنچه که ما می خواستیم، یک کد از وب سایت در سرور کلود ما بود که به سرویس های شخص ثالث کمترین وابستگی را داشته باشد چون مشتریان ما از طریق "ورود به سیستم" در صفحه اصلی ما لاگین میشوند.

علاوه بر این، داشتن توانایی تغییر هر بخشی از صفحه وب، مرتب سازی مجدد بلوک ها و انجام سریع آزمایش ها بدون نیاز به یک طراح یا دولوپر نیز ضروری بود.

 

ابزار کامل

با توجه به تمام ایده های ذکر شده در بالا، ما ابزار ایده آل برای وضعیت را پیدا کردیم که یک ابزار عالی برای هر آژانس یا مشتری است.

تیلدا توانایی ایجاد صفحات زیبا ، وب سایت های اریجینال و وب سایت بدون کدنویسی را فراهم می کند.
 

در این بخش دوم مقاله ویژگی هایی که درباره ی آن دوست داریم را نام برده و توضیح میدهیم.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :