دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

ایجاد دنیای بهتر با فناوری

ایجاد دنیای بهتر با فناوری

هرساله ، تنسنت ، نه نفر از دانشمندان برتر و رهبران فناوری جهان را دعوت به اجلاس WE برای ارایه ایده ها و تحقیقات خود می کند و  یکی از رویداد های سالانه مهم برای کشف مسیرهای جدید شکل دهی به آینده محسوب می شود. در سال جاری ، همانطور که اجلاس جهانی جشن 5 ساله خود را ، Tencent اعلام منافع استراتژیک طولانی مدت با تحقیقات طبیعت برای حمایت از دانشمندان برجسته جوان در تحقیقات خود و نیز پیش بینی روند آینده علم است. Tencent یکی از 10 شرکت برتر با ارزش در جهان است که در سال 1998 تاسیس شد.

 

موارد مورد توجه و تمرکز اصلی تنسنت چیست؟

Tencent قصد دارد ارتباطات بهتر بین افراد ، خدمات و دستگاه ها برقرار کند. کسب و کار آنلاین اصلی ما در حال حاضر شامل رسانه های اجتماعی ، محتوای دیجیتال و فن آوری مالی است. WeChat و QQ از جمله محبوب ترین سیستم عامل های اجتماعی برای کاربران تلفن همراه چینی هستند که تقریبا 900 میلیون کاربر فعال ماهانه هستند. ما فرم های مختلف سرگرمی ، از جمله کمیک و انیمیشن ، ادبیات ، فیلم و تلویزیون ، بازی ها و موسیقی ، برای ساختن اکوسیستم سرگرمی های سرگرم کننده مبتنی بر اینترنت و شروع به کشف بازار خارج از کشور کرده ایم. محصولات فن آوری مالی ما ، WeChat Pay و QQ Wallet، پرداخت سریع تلفن همراه را به جای پول نقد انجام می دهند. همانطور که توسط مدیر عامل ما ، Huateng تأکید شده ، ما نیز به روند تکنولوژی در حال ظهور است. ورودی تحقیق و توسعه ما در هوش مصنوعی (AI) و تعامل انسان و کامپیوتر ، نتایج اولیه را شاهد بوده ایم. ما علاقه زیادی به فناوری هایی داریم که کیفیت زندگی را بهبود می بخشند.

 

اجلاس WE چیست؟

ما در اجلاس سران برای ایجاد یک پل متصل نوآوران جهانی برای آنها برای یادگیری از یکدیگر ، کشف راه برای خلاقیت و نوآوری و کار برای نفع بشر است. هر سال از حدود 10 دانشمند ، مخترع یا کارآفرین از دستاوردهای نوظهور از سراسر دنیا دعوت می کنیم تا دیدگاه های خود را درباره آینده به اشتراک بگذارند. در حال حاضر جریان زنده این نشست میلیونها بیننده را جذب می کند.

من امیدوارم که اجلاس سران ما یک بارومتر از نوآوری های تکنولوژیک باشد و تلاش های آینده ما را هدایت کند. همچنین دانشمندان و کارآفرینان بیشتری را برای کشف راه حل های چالش های جهانی همکاری و الهام بخشیدن به جوانان را انگیزه خواهد بخشید. با اعمال نفوذ بیشتر جهانی ، اجلاس WE همه نیروها را برای حمایت و تبلیغات از توسعه نوآوری ادغام خواهد کرد و تبدیل به رهبری آیندۀ بشری خواهد شد.

 

چرا با تحقیقات نیچر مشارکت می کنید؟

ما افتخار می کنیم برای ایجاد یک همکاری استراتژیک با تحقیقات طبیعت. مجله هسته ای آن ، Nature، مجله علمی برتر جهان است که شاهد تغییرات عمیق علم و فناوری در طول 148 سال گذشته بوده است. از طریق همکاری ، ما انتظار داریم تا تاثیر جهانی نوآوری های علم و فناوری را تقویت کنیم ، دانشمندان با استعداد جهان را با جوانان در چین متصل سازیم و نوآوری های علم و فناوری را به یک اختراع جدید تبدیل کنیم. با نشست WE، اتصال نوآوری بیشتری را برای نفع بشر به ارمغان خواهد آورد. این همکاری به ما اجازه می دهد تا داده های چاپی غنی دانشگاهی تحقیقاتی Nature را برای شناسایی روند آیندۀ علمی و دانشمندان جوان امیدوار کننده ای که پژوهش Tencent به طور پیوسته پشتیبانی می کند، استفاده کنیم. ما همچنین با دعوت از آنها برای به اشتراک گذاشتن بینش در اجلاس WE، به دانشمندان جوان با سرمایه و صنعت متصل خواهیم شد.

 

چگونه فناوری و علوم انسانی برهمکنش و تعامل دارند؟

درمورد تغییر جهان با تکنولوژی ، من فیزیک در تسینگهوا را مطالعه کردم. در حالی که در دانشگاه بودم ، به جامعه درام پیوستم و علاقه مند به اجرای هنر بودم. به من ، فناوری و علوم انسانی متصل هستند ، یکی به هدف حقیقت است ، دیگری به دنبال فضیلت است ، اما هر دو برای آینده ای روشن از بشر هستند. پیشرفت تمدن بشری نیاز به هماهنگی این دو دارد. در تنسنت ما فن آوری های اینترنتی را برای ادغام محتوا تولید شده توسط کاربر و حرفه ای ، ایجاد یک اکوسیستم برای نوآوری های فرهنگی اعمال می کنیم. ما به بسیاری از مردم عادی کمک کردیم که استعداد منحصر به فرد خود را پیدا کرده و تجربه میلیونها کاربر را برای سرگرمی های جدید فرهنگی به ارمغان آورند ، برای مثال ، اقتباس مالکیت معنوی کمیک (IP) نویسندگان مردمی را به فیلم ها ، بازی ها و سایر محصولات دیجیتال. من یک ادغام کامل از هنر و تکنولوژی را در اینجا پیدا کردم. فناوری همچنین نقش مهمی در حفظ فرهنگ دارد. با استفاده از فناوری AR یا VR، می توانیم هنرهای باستانی را بازتولید کنیم. فن آوری های جدید ، تجربه فرهنگی شخصی تر را تقویت می کنند و پیشرفت فرهنگی را تقویت می کنند.

 

تنسنت چگونه مسائل پیش روی بشریت را حل می کند؟

ما در مورد چالش هایی که بقای انسان را تهدید می کنند ، مسائل جدیدی که در توسعه تکنولوژی و حفظ فرهنگ وجود دارد ، مراقبت می کنیم. راه حل هایی برای مشکلات مانند آلودگی محیط زیست ، تغییرات آب و هوایی ، بیماری ها و تراکم شهری نیاز به نوآوری در زمینه علم و فناوری دارد. تنسنت در چنین فن آوری های نوین ، از جمله تشخیص زودهنگام سرطان ، پرواز و اکتشافات فضا ، سرمایه گذاری خواهد کرد. تصمیمات سرمایه گذاری ما مبتنی بر ارزش های اجتماعی فن آوری است نه صرفا ارزش های اقتصادی آنها.

تغییرات ناگوار به دست آمده از پیشرفت های تکنولوژیکی به معنای بهبود شرایط مواد ، بلکه اضطراب بیشتر است. تنسنت توجه جدی به عوارض جانبی توسعه اینترنت مانند اعتماد به اینترنت و امنیت سایبری را به خود جلب می کند. ما از تکنولوژی برای ترویج و احیای فرهنگ سنتی استفاده می کنیم. مثلا یک کتابخانه دیجیتالی باز در بازی های سنتی است که ما با یونسکو ایجاد کردیم و یک بازی آنلاین که بر اساس کاپویرا ، یک هنر رزمی برزیلی است. با همکاری تحقیقات طبیعت و دیگر شرکا ، تنسنت انتظار دارد که مسئولیت های اجتماعی بیشتری داشته باشد و به آینده ای روشن تر از بشر کمک کند.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :