دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

انواع کمپین نمایندگی مجاز ad جستجو نمایش و ویدیو بخش سوم

۲۲ مرداد ۱۳۹۸
4.1
انواع کمپین نمایندگی مجاز ad جستجو نمایش و ویدیو بخش سوم

شما می‌ توانید یکی از سه نوع فعالیت تبلیغات گوگل را انتخاب کنید. جستجو ، نمایش و ویدیو. بیایید استفاده بهینه را برای هر کدام بررسی کنیم و اینکه چطور می‌ توانید یکی را از بین دیگران انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

پیشنهاد خودکار در مقابل پیشنهاد دستی

شما باید دو گزینه برای پیشنهادات در مورد کلید واژه های خود داشته باشید: خودکار و دستی. در اینجا نحوه کار آنها آورده شده است:

* پیشنهادهای مناقصات خودکار گوگل قابل مشاهده است و اجازه دارید که پلت فرم سفارشتان را براساس رقبای خود تنظیم کنید. شما هنوز هم می‌توانید حداکثر بودجه را تعیین کنید و گوگل در محدوده وسیعی کار خواهد کرد تا بهترین شانس را برای برنده شدن قیمت با این محدودیت‌ها به شما بدهد.

* مناقصه دستی به شما امکان می دهد مبلغ پیشنهاد را برای گروه های تبلیغاتی و کلمات کلیدی خود تعیین کنید ، این شانس را به شما می دهد که هزینه های تبلیغاتی با عملکرد پایین را کاهش دهید.

 

قیمت پیشنهادی با شرایط جستجوی مارک شده

اصطلاحات مارک دار با نام تجاری شما یا نام کالای منحصر به فرد موجود در آنها ، مانند "HubSpot CRM" هستند. درمورد اینکه آیا می توانید در این شرایط با مارک تجاری خود پیشنهاد دهید یا نه ، بحث زیادی وجود دارد. در یک طرف بحث ، مناقصه بر اساس شرایطی که احتمالا از نتایج ارگانیک حاصل می شود می تواند به عنوان هدر دادن پول تلقی شود. از طرف دیگر ، مناقصه بر اساس این شرایط دامنه ، صفحات نتایج جستجو را به شما می دهد و به شما کمک می کند چشم اندازهایی را که در امتداد راه قرار دارند ، به موقعیت تبدیل کنید. به عنوان مثال ، اگر من مشغول تحقیق در مورد ابزارهای گفتگوی زنده هستم و به شدت به گفتگوی زنده HubSpot توجه می کنم ، یک جستجوی ساده برای "نرم افزار چت زنده HubSpot" دقیقا نتیجه ای را به من می دهد که بدون تلاش برای پیمایش به دنبال آن هستم. استدلال دیگر به ضرر مناقصه بر اساس مارک تجاری شما این است که رقبا ممکن است در صورت عدم استفاده شما از آنها ، برای داشتن آنها اقدام کنند ، از این طریق ارزش چیزی را که باید متعلق به شما باشد ، خریداری کرده و به دست آورند.

 

هزینه برای هر خریداری (CPA)

اگر ایده خرج کردن پول برای تبدیل کاربر به مشتریان باعث ناراحتی شما شود ، پس شما می‌توانید یک CPA را به جای آن تنظیم کنید و تنها زمانی که یک کاربر به یک مشتری تبدیل می‌شود ، پرداخت کنید. در حالی که این استراتژی مزایده می‌تواند هزینه بیشتری داشته باشد ، می‌توانید با دانستن این که شما تنها زمانی پول می‌دهید که یک مشتری آنلاین را به دست می‌آورید ، هزینه کنید. این استراتژی پیگیری و توجیه هزینه تبلیغ شما را آسان می‌کند.

 

نکته ای برای بهینه سازی تبلیغات Google شما

نسخه تبلیغاتی و عناوین تبلیغاتی شما تنها مؤلفه ای نیست که موفقیت تبلیغاتی در پرداخت شما را رقم بزند. آمدن یک کاربر برای کلیک کردن فقط آغاز است ... آنها باید به صفحه ای مراجعه کنند که برای جذب شدن بهینه شده است و سپس به صفحه تشکر شما منتقل شوند که به آنها می گوید در آینده چه کار کنند.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :