دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

انواع کمپین نمایندگی مجاز ad جستجو نمایش و ویدیو بخش دوم

۱۵ مرداد ۱۳۹۸
4.2
انواع کمپین نمایندگی مجاز ad جستجو نمایش و ویدیو بخش دوم

شما می‌ توانید یکی از سه نوع فعالیت تبلیغات گوگل را انتخاب کنید. جستجو ، نمایش و ویدیو. بیایید استفاده بهینه را برای هر کدام بررسی کنیم و اینکه چطور می‌ توانید یکی را از بین دیگران انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

راه اندازی تبلیغات آگهی Google

a.k.a در تبلیغات گوگل راهی برای تبلیغ برای کاربرانی است که قبلا به صورت آنلاین با شما تعامل داشته‌ اند اما هنوز تبدیل به مشتری نشده اند. کوکی‌ ها در اینترنت کاربران را دنبال می‌ کنند و این کاربران را با تبلیغات شما هدف قرار می‌ دهند. این بازاریابی موثر است زیرا چشم اندازها باید قبل از اینکه آن ها را به مشتری تبدیل کنند حداقل هفت بار بازاریابی خود را بررسی کنند.

 

نحوه تنظیم تبلیغات Google شما

راه‌ اندازی کمپین ‌های پرداختی شما در گوگل نسبتا آسان است (و سریع) ، اغلب به این دلیل که پلت فرم شما را از طریق زمان می‌ گیرد و اشارات مفیدی در طول راه فراهم می‌ کند. به Google Ads site وارد شوید و روی "Start" کلیک کنید ، از یک سری پله برای رسیدن به تبلیغ استفاده خواهید کرد. اگر نسخه تبلیغی خود را دارید و یا تصاویر ایجاد شده است ، باید کمی بیش از ۱۰ دقیقه وقت بگذارید. آنچه که ممکن است کم‌ تر آشکار باشد ، همه چیزهای اضافه‌ ای هستند که شما باید انجام دهید تا مطمئن شوید آگهی‌ های وب سایت شما به طور بهینه تنظیم می‌ شوند و به راحتی قابل ویرایش هستند. اجازه دهید این ها را با هم بررسی کنیم. این ها مراحلی هستند که شما پس از ارائه تبلیغ خود ، برای بازبینی و بررسی ، انجام خواهید داد.

 

لینک Google Analytics

به احتمال زیاد Google Analytics را در وب سایت خود تنظیم کرده اید تا بتوانید میزان ترافیک ، تبدیل ها ، اهداف و هر معیار منحصر به فرد را ردیابی کنید. همچنین باید حساب Analytics خود را به Google Ads پیوند دهید. پیوند دادن به این حساب ها باعث می شود ردیابی ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی بین کانال ها و کمپین ها بسیار ساده تر شود زیرا می توانید این وقایع را در یک مکان مشاهده کنید.

 

کدهای UTM را اضافه کنید

کدهای ماژول ردیابی Urchin (UTM) توسط Google برای ردیابی فعالیت های مرتبط با یک لینک خاص استفاده می شود. احتمالا قبلا آنها را دیده اید. این بخشی از URL است که از یک علامت سؤال پیروی می کند ("؟"). کدهای UTM به شما خواهند گفت که کدام پیشنهاد یا تبلیغ منجر به تغییر شده است تا بتوانید مؤثرترین قسمت های تبلیغات خود را پیگیری کنید. کدهای UTM بهینه سازی Google Ads را آسان تر می کند زیرا دقیقا می دانید چه چیزی کار می کند و جواب می دهد. با این وجود ، ترفند اضافه کردن کدهای UTM در سطح تبلیغاتی هنگام تنظیم Google Ads است ، بنابراین لازم نیست این کار را به صورت دستی برای هر URL انجام دهید. در غیر این صورت ، می توانید آنها را به صورت دستی با سازنده UTM Google اضافه کنید.

 

تنظیم "پیگیری" تغییر

ردیابی تغییر دقیقا به شما می گوید که چه تعداد مشتری آنلاین دارید یا چه تعداد هدایت شده از کمپین های تبلیغاتی خود به دست آورده اید. این کار اجباری نیست ، اما بدون آن ،مجبورید ROI تبلیغات خود را حدس بزنید. ردیابی تبدیل به شما امکان پیگیری فروش (یا فعالیتهای دیگر) در وب سایت ، نصب برنامه یا تماس های تبلیغاتی خود را می دهد.

 

تبلیغات Google را با CRM ادغام کنید

چیزی در مورد نگهداری همه داده های شما در یک مکان وجود دارد که می توانید آن را ردیابی ، تجزیه و تحلیل کرده و گزارش دهید. شما قبلا از CRM خود برای ردیابی داده های مخاطب و جریان های اصلی استفاده کرده اید. ادغام Google Ads با CRM شما این امکان را به شما می دهد تا پیگیری کنید که کدام کمپین های تبلیغاتی برای مخاطبان شما کار می کنند ، بنابراین می توانید بازاریابی را برای آنها با پیشنهادهای مرتبط ادامه دهید.

 

استراتژی های مناقصه تبلیغات Google

هنگامی که کمپین های تبلیغاتی خود را تنظیم کرده اید و پیگیری می کنید ، زمان آن رسیده که قیمت پیشنهاد دهید. به یاد داشته باشید ، توانایی رتبه بندی شما در Google Ads به نحوه پیشنهاد شما بستگی دارد. در حالی که مبلغ پیشنهاد شما به بودجه و اهداف شما بستگی دارد ، چند استراتژی و تنظیمات پیشنهاد وجود دارد که باید هنگام راه اندازی تبلیغات پرداخت شده خود از آنها آگاه باشید.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :