دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

انواع کمپین نمایندگی مجاز ad جستجو نمایش و ویدیو بخش اول

۳۰ تیر ۱۳۹۸
4.8
انواع کمپین نمایندگی مجاز ad جستجو نمایش و ویدیو بخش اول

شما می‌ توانید یکی از سه نوع فعالیت تبلیغات گوگل را انتخاب کنید. جستجو ، نمایش و ویدیو. بیایید استفاده بهینه را برای هر کدام بررسی کنیم و اینکه چطور می‌ توانید یکی را از بین دیگران انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

Search ads

آگهی‌ های جستجو تبلیغاتی هستند که در صفحات نتایج گوگل نمایش داده می‌ شوند. مزیت تبلیغات جستجو این است که تبلیغ خود را در جایی که بیشتر جستجوگران به دنبال اطلاعات در گوگل هستند ، نمایش می‌ دهید. گوگل تبلیغ شما را در همان فرمت سایر نتایج نشان می‌ دهد (به جز برای مشخص کردن آن به عنوان "نمایندگی مجاز") به همان طوریکه کاربران به دیدن و کلیک روی نتایج عادت دارند.

 

Responsive search ads

آگهی‌ های جستجو پاسخگو به شما این امکان را می‌ دهد که به ترتیب نسخه‌ های متعدد عناوین و کپی آگهی را وارد کنید. با تبلیغات سنتی ، یک نسخه ثابت از آگهی خود را با استفاده از همان عنوان و شرح هر بار ایجاد کنید. تبلیغات پاسخگو به یک تبلیغ پویا اجازه می‌ دهد تا زمانی که به نسخه مناسب برای مخاطب هدف تان برسد ، مورد آزمایش قرار گیرد.

 

display Ads

گوگل دارای شبکه ای از وب سایت ها در صنایع مختلف و با مجموعه ای از مخاطبان است که برای نشان دادن تبلیغات Google ، به عنوان Google Display Network شناخته می شود. سود مالک وبسایت در این است که برای هر کلیک یا نمایش در تبلیغات پول پرداخت می شود. سود تبلیغ کنندگان این است که آنها می توانند محتوای خود را در مقابل مخاطبانی قرار دهند که با اهدافشان هماهنگ شده اند. این ها معمولا تبلیغات تصویری هستند که توجه کاربران را در محتوای صفحه وب جلب می کنند. گزینه‌ های اضافی برای نمایش تبلیغات شامل تبلیغات و اپلیکیشن های تبلیغات ، که در صفحات نتایج موتور جستجو نمایش داده می‌ شوند ، هستند.

 

Video ads

آگهی‌ های تصویری قبل یا بعد (و گاهی در وسط) ویدیوهای یوتیوب نمایش داده می‌شوند . به یاد داشته باشید youtube یک موتور جستجو هم هست. کلمات کلیدی مناسب شما را در مقابل یک فیلم قرار می‌ دهند و رفتار کاربر را به اندازه کافی برای جلب توجه آن‌ ها مختل می‌ کنند.

 

Location

هنگامی که برای اولین بار تبلیغ گوگل خود را راه‌ اندازی کردید ، یک منطقه جغرافیایی را انتخاب خواهید کرد که تبلیغ شما در آن نشان داده خواهد شد. اگر صاحب مغازه هستید ، این باید در شعاع معقولی در اطراف محل فیزیکی شما باشد. اگر شما یک فروشگاه آنلاین و یک محصول فیزیکی دارید ، مکان شما باید در مکان‌ هایی که در آن قابلیت ارسال دارید ، قرار داده شود. اگر می خواهید یک سرویس یا محصول را در سراسر جهان در دسترس قرار دهید ، آنگاه محدودیت را کاهش دهید. تنظیمات موقعیت شما نقشی در تعیین مکان ایفا می‌ کند. به عنوان مثال ، اگر در سان‌ فرانسیسکو یک باشگاه یوگا داشته باشید ، کسی در نیویورک که وارد "باشگاه یوگا" می‌ شود ، نتیجه شما را خواهد دید ، مهم نیست که سوژه هدف شما باشد. به این دلیل که هدف اصلی گوگل نمایش بیش‌ ترین نتایج مربوط به جستجوگران است ، درست زمانی که شما پول را پرداخت می‌ کنید.

 

Keywords

همانطور که جستجوی بنیانی و اساسی مهم است ، تحقیقات کلیدواژه ‌ها برای تبلیغات پرداخت‌ شده مهم هستند. کلمات کلیدی شما باید تا حد امکان با هدف جستجوگر مطابقت داشته باشند. این به این دلیل است که گوگل تبلیغ شما را با جستجو براساس کلمات کلیدی که انتخاب کرده‌ اید ، تطبیق می‌ دهد. هر گروه تبلیغاتی که شما در کمپین خود ایجاد می‌ کنید مجموعه کوچکی از کلمات کلیدی را هدف قرار خواهد داد (یک تا پنج کلیدواژه) و گوگل آگهی شما را براساس این انتخاب‌ ها نمایش می‌ دهد.

 

Match Types

شما به گوگل بگویید که آیا می‌ خواهید نمایش تبلیغتان را دقیقا مطابق با جستجوی مخاطب انجام دهد و یا فارغ از نوع جستجو ، به هر کسی نشان داده شود. 4 راه برای انتخاب تبلیغ گوگل وجود دارد:

* انطباق گسترده تنظیمات پیش‌ فرض است که از هر کلمه در عبارت کلیدواژه شما به هر ترتیب استفاده می‌ کند. به عنوان مثال "بزهای کوهی اوکلند" با "بز کوهی" یا "بز اوکلند" نمایش داده خواهد شد.

* انطباق گسترده اصلاح‌ شده به شما این امکان را می‌ دهد که کلمات معینی را در یک عبارت کلمه کلیدی با علامت "+" قفل کنید. بازی شما شامل آن کلمه قفل شده‌ است. برای مثال "+بزهای کوهی اوکلند" می‌ توانند "بز" , "بز مانند غذا" یا "بزها و کوه" را تولید کنند.

* هماهنگی عبارت با پرس و جو‌ها مطابقت دارد که عبارت کلید واژه شما را در دستور دقیق قرار می‌ دهد ، اما می‌ تواند شامل کلمات اضافی قبل یا بعد از آن باشد. برای مثال "بز کوهی" می‌ تواند "بز کوهی خالدار" یا "بز کوهی با توله‌سگ" را نشان دهد.

* انطباق دقیق کلمات کلیدی خود را حفظ می کند به همان ترتیب که در جهت دقیق نوشته شده است. مثلا "بز کوهی" اگر کسی "کوهی بز" یا "گروه بز کوهی" جستجو کند ، را نشان نمی دهد.

اگر شما تازه این کار را شروع می‌ کنید و دقیقا نمی‌ دانید که دیگران چطور جستجو می‌ کنند ، تبلیغ خود را محدودتر کنید تا بتوانید تست کنید کدام جستجو بهترین نتیجه را به شما می‌ دهد. با این حال ، از آنجایی که تبلیغ شما برای بسیاری از جستجوها (برخی بی‌ ربط) رتبه‌ بندی خواهد شد ، شما باید مراقب تبلیغات خود باشید و آن‌ ها را آنطور که می‌ توانید اطلاعات جدید کسب کنید ، اصلاح کنید.

 

عنوان و شرح

نسخه تبلیغ شما می‌تواند تفاوت بین یک کلیک روی آگهی شما و کلیک روی تبلیغ رقیب تان باشد. مهم است که نسخه تبلیغ شما با نیت جستجوگر مطابقت داشته باشد ، با کلمات کلیدی مورد نظر شما همخوانی داشته باشد و نیاز شخص را با یک راه‌ حل روشن بیان کند.

 

ضمیمه‌های مجاز

اگر شما "Google Ads" را اجرا می کنید ، باید دو دلیل استفاده از Ad Extension ها را داشته باشید: آنها رایگان هستند و اطلاعات بیشتری را به کاربران ارائه می دهند و دلیل دیگری برای ارتباط با تبلیغات شما هستند. این افزونه ها در یکی از این پنج دسته قرار دارند:

Extensions Sitelink ضمیمه های شما را گسترش می دهد و به شما کمک می کند تا لینک های بیشتری را به سایت خود اضافه کنید که باعث دلگرمی بیشتر کاربران برای کلیک کردن می شود.

* ضمیمه‌ های تماس به شما اجازه می‌ دهند تا شماره موبایل خود را در آگهی وارد کنید تا کاربران یک راه اضافی (و فوری) برای رسیدن به شما داشته باشند. اگر یک تیم پشتیبانی خدمات مشتری دارید که آماده مشارکت و تبدیل کردن مخاطبین خود به مشتری است ، شماره‌ تلفن شما هم همینکار را می کند.

* ضمیمه‌ های مکانی شامل مکان و شماره‌ تلفن شما در تبلیغ هستند بنابراین گوگل می‌ تواند نقشه ارائه کند که به راحتی شما را پیدا کنند. این گزینه برای کسب و کارهای آنلاین با یک مغازه بزرگ است و برای جستجوی "... نزدیک من" ، کار می‌ کند.

* اگر در حال اجرای یک تبلیغ هستید ، به آن‌ ها پیشنهاد دهید ، اگر کاربران ببینند که گزینه‌ های شما در مقایسه با رقبایتان تخفیف دارد ، اغوا می شوند تا روی تبلیغ شما کلیک کنند.

* ضمیمه‌ های App ، لینکی به دانلود برنامه برای کاربران تلفن همراه فراهم می‌ کنند. این کار اصطکاک نیاز به جستجوی جدید برای پیدا کردن و دانلود برنامه در یک AppStore را کاهش می‌ دهد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

بخش سوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :