دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

امروزی کردن بازاریابی شما

امروزی کردن بازاریابی شما

آیا تا به حال با آخرین روند بازاریابی دیجیتال آشنا شده اید؟ واقعیت این است که همه چیز در تمام مدت تغییر می‌ کند و شما باید آخرین گرایش‌ هایی که برند شما پشت سر گذاشته است را پیگیری کنید. زمان آن رسیده‌ است که نگاهی به آخرین جریان بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۱۸ بیندازیم که به شما اجازه می‌ دهد تا آگاهی تجاری خود را افزایش دهید. این به معنای اجرای این نکات برای آگاهی از این برند در اسرع وقت است.

 

 

مشتریان قبلی

این زمانی است که تبلیغاتی را برای هدف قرار دادن افرادی که قبلا با شما تعامل داشته‌ اند راه‌ اندازی می‌ کنید. این تعامل قبلی می‌ تواند دیداری از وب سایت شما باشد ، یک کلیک روی لینک قبلی در یک تبلیغ متفاوت. شما حتی می‌ توانید افرادی را هدف قرار دهید که در لیست مشتریان اینترنتی تان قرار دارند ، چه لیست ایمیل شما باشد و چه لیست شماره موبایل شما. می‌توانید در پلتفرم ‌هایی مانند فیس بوک و گوگل ادوردز فعالیت کنید. فایده فعالیت‌ های تبلیغاتی این است که مجبور نیستید همان مقدار ترغیب را انجام دهید که در فروش نام تجاری تان به افرادی که قبلا ً از شما چیزی نشنیده اند ، دست داشته باشد. با تبلیغات هدفمند ، می‌ دانید که با افرادی سر و کار دارید که پیش از این با شرکت شما آشنایی دارند. آنها ممکن است سبد خرید را خالی گذاشته باشند چون یک مشکل داشتند یا به این دلیل که آن‌ها ۱۰۰ درصد مطمئن نبودند که می‌ خواهند محصول شما را بخرند. متقاعد کردن فردی در چنین وضعیتی بسیار آسان‌ تر است . شما نرخ تبدیل بالاتری را دریافت خواهید کرد و در نتیجه ROI بالاتری خواهید داشت.

 

بازاریابی تاثیر گذار

به سختی می توان مردم را از طریق روش‌ های سنتی تبلیغاتی رسانه‌ های اجتماعی متقاعد کرد. مردم از دیدن تبلیغات بین استوری های دوستان و در برنامه اینستاگرام خود خسته شده‌ اند. برای عبور از کنار آن ها ، باید بازاریابی تاثیرگذار را مد نظر قرار دهید. بازاریابی آنلاین اساسا شامل پرداخت یک "مشتری" یا شهرت رسانه‌ ای اجتماعی برای تایید یا تبلیغ محصول خود با ارسال عکس از آن‌ ها با استفاده از آن است. طرفداران آن‌ ها به احتمال زیاد شما را در چنین وضعیتی بررسی می‌ کنند تا اینکه تبلیغ سنتی خود را تبلیغ کنند. کلید این است که هر دو با پیغام شما هماهنگ باشند و بهترین roi را به شما بدهند. گاهی اوقات ، به شما ترافیک بیشتری برای بودجه می‌ دهد.

 

ویدیوهای زنده

همه ما می‌ دانیم که این ویدیوها چقدر از نظر بازاریابی رسانه‌ ای اجتماعی هستند. با این حال ، همه از این که ویدئو‌های زنده مهم هستند آگاه نیستند. مزایای زیادی برای عکاسی فیلم‌ های زنده در رسانه‌ های اجتماعی وجود دارد. اولی این که شما با مخاطبین خود در یک سطح عمیق‌ تر ارتباط برقرار خواهید کرد. هیچ چیز نمی‌ تواند تعاملات زنده را از طریق گپ زدن با طرفداران خود تحمل کند. این باعث افزایش اعتماد و آگاهی نسبت به برند خواهد شد. مکان‌ های زیادی وجود دارند که می‌ توانید از آن‌ها عکس بگیرید. با زندگی فیس بوک شروع کنید ، که وقتی شروع به عکاسی می‌ کنید به پیروان خود خبر می‌ دهد. همچنین می‌توانید از اینستاگرام ، پریسکوپ ، یوتیوب و غیره استفاده کنید. سکوهای دیگری نیز وجود دارند که به شما این امکان را می‌ دهند که با سمینار اینترنتی زندگی کنید. به یاد داشته باشید که سمینار اینترنتی را پیشاپیش از طریق لیست ایمیل تان و در وب سایت‌ های ارتباط جمعی تبلیغ کنید. بعضی از پلت فرم ها به شما این امکان را می‌ دهند که سمینار اینترنتی را ثبت کنید و سپس آن‌ها را به صورت زنده در زمان‌ های خاص در طول روز معرفی کنید. اینکه آیا این چیزی است که شما احساس می‌ کنید متناسب با کسب‌ و کار آنلاین شما است یا خیر ، بسیاری از مردم از آن با نتایج عالی استفاده می‌ کنند.

 

چت بات

بازاریابی ایمیلی از بین رفته‌ است. با این حال ، یک ایده جدید وجود دارد : رسانه‌های اجتماعی خودکار. این چت بات معمولا بر روی پیک فیس بوک کار می‌ کنند. شما می‌ توانید از آن‌ ها با فردی استفاده کنید که قبلا با صفحه شما تعامل داشت. شما می‌ توانید سوالات را به طرفداران خود ارسال کنید و سپس به آن‌ ها یک انتخاب چند گزینه‌ ای بدهید. می‌ توانید آن‌ ها را به عنوان پیشنهادهای تبلیغاتی ارسال کنید. فرستادن در فیس بوک نرخ بازکردن بسیار بیشتری نسبت به ایمیل دارد و راه‌ اندازی یک چت بات واقعا سخت نیست.

 

محتوای تولید شده توسط کاربر

یک کار دیگر که می‌ توانید انجام دهید این است که مطالب ایجاد شده توسط کاربر در وبلاگ خود و سایت‌ های ارتباط جمعی را در بر داشته باشید. برای رسانه‌ های اجتماعی می‌ توانید از مردم بخواهید که با استفاده از محصول خود عکس آن‌ها را ارسال کنند. وب سایت و صفحات فرود ، باید شامل متن یا ویدیویی از افرادی باشد که استفاده از محصول شما به آن‌ ها کمک کرده است. قدرت داستان‌های واقعی انسان‌ ها را دست‌کم نگیرید. این کار مردم را به گونه‌ ای حس می‌کند که تبلیغات ، حتی بهترین آن‌ها ، هرگز قادر به انجام آن نخواهد بود. راه دیگر تعامل با افراد و نشان دادن آن‌ ها به همدیگر ، پاسخ دادن به پست‌ های رسانه‌ های اجتماعی در فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر که در آن برچسب خورده یا گفته‌شده ، است.

 

ویروسی شدن

تبدیل شدن به ویروس بهترین راه برای افزایش آگاهی از برند و رسیدن به تعداد زیادی از مردم بدون صرف پول زیاد است. راه‌ های زیادی برای تبدیل شدن به ویروس وجود دارد. ایجاد ویدئو که بر مردم تاثیر می‌ گذارد یک راه برای تبدیل شدن به ویروس است. این ویدئو می‌تواند خنده‌ دار و تکان‌ دهنده باشد (با نشان دادن آمار یا گزارش‌ های نسبتا نامعلوم) ، یا " در غیر این صورت " از این فکر بیرون بیایید. راه دیگر برای تبدیل شدن به ویروس این است که افراد را وادار به سهیم شدن در پست و ویدئوی خود کنید. شما می‌ توانید رقابت‌ هایی را برگزار کنید که در آن مردم در یک پست درباره شما برچسب می‌ زنند و وارد یک قرعه‌کشی می‌ شوند ، یکی از ایمیل‌ های شما را ارسال می‌کنند ، یک پست را به اشتراک می گذارند و غیره. شما می‌ توانید بدون خرج کردن پول زیاد به افراد زیادی برسید.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :