دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

اصول بازاریابی برای کارآفرین مبتدی بخش دوم

اصول بازاریابی برای کارآفرین مبتدی بخش دوم

همانطور که در بخش اول این مقاله بیان شد:

برای یک کارآفرین مبتدی ، بازاریابی یک محصول اینترنتی تمام شده (نهایی) می تواند یک کابوس باشد. نیروی انسانی و سرمایه مورد نیاز برای بازاریابی موفق یک محصول می تواند برای یک استارت آپ یا شرکت نوپای کوچک ، یک مانع بزرگ باشد. چگونه ، کارآفرین مبتدی قادر به جمع آوری منابع لازم برای بازاریابی موفق یک محصول است؟

 

 

 تعیین روش های تبلیغات و بودجه

 حال که پیش نویس طرح بازاریابی تهیه شد ، بودجه تبلیغات خود را محاسبه کنید. در صورتی که کسب و کار اینترنتی کوچکی هستید ، این مقدار بسیار ناچیز است. در این جا شیوه هایی برای عبور از این مانع وجود دارد:

  1. برای گرفتن تبلیغات عمومی رایگان با رادیو تلویزیون محلی تماس بگیرید. این در صورتی می تواند موثر باشد که شما محصول جدیدی را ارایه کنید که قبلا تولید نشده باشد.
  2. از طریق ابزارهای اجتماعی نظیر توییتر ، فیسبوک ، یوتیوب و کمپین ها ، تبلیغ کنید. اگر برای محصول اینترنتی خود ویدئوی تبلیغاتی می سازید ، آن را آپلود کرده و پخش کنید. این روش آسان است.
  3. با فروشندگان و همکاران برای مشارکت در تبلیغات گروهی و مشترک تماس بگیرید.
  4. از طریق برنامه گوگل ادوردز (Google AdWords) یا برنامه های مشابه تبلیغ کنید. این روش ها ارزان تر از سایر انواع تبلیغات هستند و به طور هوشمند بر اساس اولویت جست و جوی کاربر انتخاب می شوند و مخاطب هدف زیادی دارند.
  5. به مشتریان برای تبلیغ ، پول ، تخفیف و جایزه بدهید.

 

این ایده ها به شما به عنوان یک کارآفرین مبتدی کمک می کند تا در یک دنیای پیچیده از مفاهیم بازاریابی و مشتری مداری کار خود را شروع کنید. وقتی کسب و کار شما توسعه پیدا کرد ، PR ، فروش و تیم های بازاریابی را برای کمک به ایجاد برنامه های پیچیده تر استخدام کنید.

 

  بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :