دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

اصول اولیه برای هر کدام از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال

اصول اولیه برای هر کدام از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال

هر کسی از شرکت‌های کوچک تجاری گرفته تا کسب و کارهای وطنی شرکت‌های موفق ، به بازاریابی دیجیتالی می‌پردازد. با تمام این رقابت ها ، ایستادن در فضای بازاریابی دیجیتالی شلوغ دشوار است. با این حال ، موفق بودن با یک استراتژی خوب و مشتری محور ممکن است .عناصر کلیدی متعددی برای پیشرفت یک استراتژی دیجیتال وجود دارد. این ضروریات را بررسی کنیم :

 

 

 

بهینه‌سازی موتور جستجو

بهینه‌سازی موتور جستجو یکی از مهم‌ترین عوامل هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. به خاطر تغییر آب و هوا در فضای فروشگاه اینترنتی ، محتوای شما ممکن است در اغلب موتورهای جستجو کاهش یابد ; این به احتمال زیاد در صورتی اتفاق می‌افتد که شما اغلب حسابرسی seo را نیز انجام دهید .برند شما باید به راحتی در موتورهای جستجو پیدا شود. از بین بردن کلمات کلیدی که ممکن است سرعت شاتر خود را کاهش داده و با آن جایگزین شوند ، نتایج بهتری به دست می‌آورند. کارشناسان یک بررسی خوب را در مدت چهار بار در سال توصیه کرده‌اند تا برند خود را شناور نگه دارند .

 

بلاگ نویسی

این عنصر حیاتی دیگر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. به طور فعال مخاطب هدف خود را با اطلاعات مرتبط تغذیه کنید ، اطلاعات تازه به ترافیک وب سایت شما منجر می‌شود. هر چه ترافیک بیشتری به سمت وب سایت شما هدایت شود ، رتبه بالاتری در موتورهای جستجو دارد .بازاریاب‌ها که در وبلاگ نویسی فعال شرکت می‌کنند بازده بالاتری در سرمایه‌گذاری دارند. شرکت‌هایی که در وبلاگ نویسی شرکت می‌کنند بیش از ۹۰ % بیش از همتایان خود مشتری جذب می‌کنند .

 

بازاریابی موبایل

بیش از ۹۰ % از آمریکایی‌ها قبل از اینکه از تخت خارج شوند ، تلفن خود را چک می‌کنند. علاوه بر این ، بیشتر مردم زمان قابل‌توجهی از طریق شبکه های اجتماعی و نیز موتورهای جستجو به تلفن خود چسبانده شده‌اند. این اتفاق زمانی می‌افتد که در رفت و آمد هستند ، یا در هنگام ناهار یا صرف قهوه یا در حال استراحت. به این ترتیب ، افراد بیشتر در مورد محصولات و خدمات مختلف بر روی تلفن خود اطلاعات می‌گیرند و به همین دلیل است که بازاریابی همراه به طور فزاینده‌ای برای اکثر شرکت‌ها اهمیت می‌یابد .ایجاد صفحات سازگار با موبایل می‌تواند استراتژی بازاریابی دیجیتال شما را به شدت بهبود بخشد. مصرف کنندگان تمایل دارند از وب موبایل بیشتر از لپ‌تاپ و کامپیوترهای رومیزی استفاده کنند. انعطاف‌پذیری در استفاده از تلفن‌های همراه برای مرور چیزی است که تا حد زیادی به این امر کمک کرده‌است. در واقع ، تلفن‌های همراه همچنان تحت سلطه خواهند بود چرا که فروش آن‌ها از کامپیوترهای شخصی و سایر دستگاه‌ها پیشی می‌گیرد.

 

وب سایت‌های ارتباط جمعی

سکوهای رسانه اجتماعی دارای تعداد زیادی کاربران فعال هستند. کسب و کارها اکنون از این سکوهای برای کسب فروش اینترنتی بیشتر استفاده می‌کنند. با این حال ، رقابت سخت است زیرا مدام در حال تغییر هستند ، بنابراین باید آن‌ها را کنار بگذارید. با حضور رسانه‌های اجتماعی فعال ، برندها می‌توانند roi خود را بهبود بخشیده و نرخ تبدیل شان را ضرب کنند. رسانه‌های اجتماعی به این زودی سرعت خود را کم نمی‌کنند. بنابراین لازم است که کسب و کارها دائما ً از نفوذ رسانه‌های اجتماعی در تلاش‌های بازاریابی خود بیاموزند.

 

ویدئو و پخش

برندها به طور فزاینده‌ای به قدرت ویدئوها در تبلیغات توجه می‌کنند زیرا یکی از بهترین راه‌ها برای بسته‌بندی پیام برند است. فیلم‌ها بیشتر تعاملی هستند که باعث می‌شود بیشتر مخاطبان از آن‌ها بیشتر بدانند. ببسترهای رسانه‌های اجتماعی مانند فیسبوک ، اینستاگرام و یوتیوب بسیار محبوب هستند ، به این معنی که اگر شما از آن‌ها استفاده کنید ، پتانسیل برند شما می‌تواند بی‌نهایت باشد. ویدئوی زنده نیز نباید نادیده گرفته شود زیرا در میان حضار طنین‌انداز است. این یک روش تست و اثبات‌شده و در عین حال مقرون‌به‌صرفه برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است.

 

بازاریابی ایمیلی

یکی از روش‌های پذیرفته‌شده برای ارتباطات تجاری است. تا آنجا که گزینه‌های دیگری برای ارتباط روی سکوهای رسانه اجتماعی وجود دارد ، ایمیل‌ها زمین خود را نگه می‌دارند. نوآوری همواره در تبلیغات ، کسب و حفظ مشتریان و ارائه اطلاعات مهم محصول برای مصرف کنندگان موثر بوده‌است. با توجه به داده‌های اخیر ، ایمیل هنوز با به دست آوردن وب سایت‌های ارتباط جمعی با بیش از ۹۷ درصد ( براساس داده‌های اخیر )  این مشعل را در اختیار دارد.

 

بازاریابی

تاثیر گذار ها افرادی هستند که بر رسانه‌های اجتماعی تاثیر زیادی دارند. این مهم است که در استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال ، تاثیر گذاری شود. برندها شروع به درک پتانسیل بازاریابی دیجیتالی از طریق تاثیر گذاری ها می‌کنند. در واقع ، افراد بیشتری تمایل دارند تا محصولاتی را خریداری کنند که در موقعیت‌های خاص ایجاد می‌شود. بازاریابی دیجیتال به نیرویی تبدیل شده‌است که در بازاریابی بسیاری از کسب و کارها به حساب می‌آید و با ملزومات فهرست‌شده بالا ، برای شرکت‌هایی با استراتژی‌های درست برای بالا بردن فروش آن‌ها ممکن است.

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :