دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

استفاده از google analytics برای موفقیت در بازاریابی بخش اول

استفاده از google analytics برای موفقیت در بازاریابی بخش اول

به عنوان بازاریاب، همه ما آگاه هستیم که درک افراد، هسته مرکزی حرفه ما است.

قبل از اینکه بتوانیم درمورد یک استراتژی بازاریابی محتوای مفید فکر کنیم، باید درباره رفتار آنلاین مردم بدانیم ، چه چیزی را دوست دارند و دوست ندارند، و چگونه می توانیم  تأثیر بر خوانندگانمان بگذاریم.

مشکل همین جاست...

چگونه  تعدد مقالات روانشناسی و راهنماییهای یکپارچه درباره رفتار مصرف کننده در اینترنت، چطور میتواند یک شخص اطلاعاتی درباره استراتژی بازاریابی خود ایجاد کند؟  به خصوص اگر تجارت شما استارت آپ است.

خیلی خوب است که  بدانیم که هرم مازلو چیست، اما چگونه با این اطلاعات کار کنیم.

همانند بسیاری از استارت آپ ها، ما به طور طبیعی تصور می کنیم که پاسخ ها در Google Analytics قرار دارند. با چنین ابزار قدرتمند،  مگر میشود استراتژی بازاریابی ما بهبود نیابد؟

متاسفانه، با پیچیدگی گوگل آنالیتیک، کار مشکلی است که دقیقا بدانید که چه کاری باید انجام دهید.

راهنمای ما را در مورد چگونگی استفاده از برخی از ویژگی های اصلی Google Analytics برای بهبود بازاریابی محتوا در سال 2018 را از دست ندهید!

 

رفتار و مخاطب

چرا این ها مهم هستند؟

قبل از اینکه شروع به غرق شدن در جزئیات شویم، اجازه دهید در مورد این موضوع توضیح دهیم.

آنچه که ما انجام نمی دهیم این است که شما را وارد هر ویژگی Google Analytics کنیم تا برای خواندن داده ها در سایت خود استفاده کنید.

برای اولین بار، این برای همه افراد درگیر آن (خوانندگان و نویسندگان ...) است و در مرحله دوم، بسیاری از راهنماهایی که وجود دارد که اصول اولیه را گفته اند (به ویژه ابزار گوگل گاراژ).

در این راهنما فرض می کنیم که شما در حال حاضر گوگل آنالیتیک را در وب سایت خود نصب کرده اید، و ابتدا باید راهنمایی های مبتدیان را برای شروع آنالیز اطلاعات خود چک کنید.

آنچه ما میخواهیم انجام دهیم این است که شما را از طریق فرایند جامع تر تفسیر داده های Google Analytics خود و آنچه که می توانید با بازاریابی محتوا خود انجام دهید، برای یک استراتژی مفید درباره خوانندگان خود و نحوه ارتباط آنها با سایت شما، هدایت کنیم.

در این راستا، مهمترین زمینه هایی که شما در Google Analytics نیاز دارید (برای اهداف این مقاله)، مخاطبان و رفتارها هستند.

استفاده از google analytics برای موفقیت در بازاریابی بخش اول


 


 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :