دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

استفاده از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی یک فروشگاه آنلاین

استفاده از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی یک فروشگاه آنلاین

کار با رسانه های اجتماعی میتواند دشوار باشد اما اگر به خوبی از پس آن بربیایید ، ارزشش را دارد. برای فروشگاه آنلاین یکی از چالش های اصلی که شما با آن روبرو خواهید شد ، بالا بردن ترافیک است. وقتی همه چیز را خوب ببینید ، بازاریابی اینترنتی ترکیبی از یک وبسایت به خوبی بهینه شده و افرادی است که آن را میبیند - بقیه فقط قانون میانگینهاست. رسانه های اجتماعی می توانند راهی برای وب سایت هایی مانند شما برای پیدا کردن ترافیک باشند ، و از همه مهمتر ، هزینه ای برای آن نمی پردازید.

شبکه اجتماعی یعنی چگونه خودتان را در متن موضوع جا کنید. این یک فروش نرم است و به جای فریاد کردن در مورد آخرین محصولتان در تمام طول رو ، اگر بخواهید هرگونه توجهی را به دست آورید ، باید یک رویکرد ظریفتر را بیابید. برای لحظه ای در مورد فیس بوک فکر کنید و اینکه چگونه شما یا دیگران از فیس بوک استفاده می کنند تا با رویدادهای اجتماعی در ارتباط باشید.

مردم نمی خواهند که تبلیغاتتان را در فیس بوک فریاد بزنید - این چیزی است که تبلیغات سنتی انجام می دهد و فیس بوک همیشه بهترین پلت فرم برای آن نیست (هرچند تبلیغات فیس بوک نیز می تواند به خوبی کار کند). در عوض ، شما می خواهید به آرامی به گفتگوها بپیوندید ، با ارائه محتوای مفیدی که چیز مفیدی به کسانی که ممکن است فرصتی برای خواندن آن دارند اضافه می کند.

شما یک مقاله خنده دار ، جالب و یا تکان دهنده در وبلاگ خود نوشته اید ، و می دانید محتوای جالبی دارید. گام بعدی این است که آن را در فیس بوک به اشتراک بگذارید ، بنابراین واقعا می توانید چیزی را برای مخاطبان خود ارائه کنید. بعضی از افراد به سایت شما مراجعه می کنند ، منابع شما را بررسی می کنند ، یا فقط تصمیم می گیرند آنچه شما در آینده ارسال می کنید ، دنبال کنند. اگر به اندازه کافی خوب باشید ، پست های شما به اشتراک گذاشته می شود و در فیسبوک گسترش می یابند و توجه بیشتری را به خود جلب می کنند.

از رسانه های اجتماعی لذت ببرید و سعی نکنید بیش از حد خشک باشید. تقریبا مهم نیست که چه محصولی را عرضه می کنید - مردم دوست دارند چیزهای جالب را به اشتراک بگذارند و شما با ایجاد محتوای عالی ، می توانید به سرعت در Facebook دنبال کننده پیدا کنید.

یا درباره توییتر ، پلتفرم ایده آل برای به اشتراک گذاشتن افکار خود در لحظات سریع فکر کنید. اجازه دهید مردم بدانند که  درباره چه چیزی فکر می کنید و شخصیتی را برای فروشگاه خود از طریق توییت های خود ، retweets و مکالمات بسازید. هشتگ ها برای راحتتر پیدا شدن ، مشارکت در مکالمات وسیع تر و یا شروع به کار مفید هستند. در مورد تنه اصلی فروشگاه خود تصمیم گیری و به آن پایبند باشید. مهمتر از همه ، خسته کننده نباشید ، و سعی کنید در تمام پست ها بیش از حد تبلیغاتی نباشید. اگر مردم احساس کنند که به نوعی حرف جالبی برای گفتن دارید ، بیشتر مایل به دریافت و پاسخ دادن به شما در رسانه های اجتماعی هستند و بیشتر دوستان و مخاطبین خود را تشویق می کنند تا فروشگاه اینترنتی شما را چک کنند.

 

تبلیغات رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی می توانند برای ایجاد علاقه به کسب و کار شما و برای رسیدن به مردم به فروشگاه آنلاین شما و بررسی محصولاتتان راهی عالی است. اگر محتوای بسیار ویژه ای داشته باشید و یا فقط می خواهید بیشتر در رسانه های اجتماعی دیده شوید، میتوانید با استفاده از تبلیغات رسانه های اجتماعی، راه خود را باز کنید.

تبلیغات در فیس بوک

تبلیغات در فیس بوک یک روش خوب، در عین حال کم هزینه برای رسیدن به مخاطبان گسترده است. یکی از بهترین چیزهایی که در مورد فیس بوک است این است که شما می توانید به طور جدی به جمعیت شناسی تمرکز کنید، به طوری که دیگر سیستم عامل های تبلیغاتی هنوز به آن نرسیده اند.

اگر شما در حال فروش کفش های زنانه هستید، می توانید آگهی خود را به زنان تحصیل کرده دانشگاه بین 25 تا 45 ساله که علاقه خاصی به کفش های مد روز دارند، اختصاص دهید – هدف قرار دادن دقیق مخاطبان/جمعیت شناسی برای فروشگاه اینترنتی شما. شما حتی می توانید دستگاه مورد استفاده خود را مشخص کنید - اگر زنان مخاطب شما بیشتر دارای اپل هستند تا اندروید، شما حتی می توانید تبلیغات را در این جهت محدود کنید. این به شما اجازه می دهد که بازارهای کلیدی را با  آگهی خود در فیسبوک به بهترین شیوه ممکن بدست آورید.

آگهی های شما در فید خبری کاربران یا در ستون سمت راست صفحه نمایش داده می شود. هر دو را امتحان کنید، اما توجه داشته باشید که میزان کلیک با تبلیغات خوب در فیلدها قابل توجه است.

تبلیغات فیس بوک به طور پیش فرض عملکرد مدیریت حساب محدود را ارائه می دهد. اما برای کنترل اضافی، می توانید برنامه Power Editor را فعال کنید، که به شما اجازه می دهد که کنترل بیشتری نسبت به نحوه ارائه تبلیغات خود داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.facebook.com/ads/manage/powereditor مراجعه کنید.

هنگام تبلیغ در فیس بوک، از تصاویر با کیفیت بالا در بزرگترین اندازه های موجود استفاده کنید. این اطمینان را که آگهی های خود را در جذاب ترین راه ممکن، چه در خوراک کاربر و چه در ستون سمت راست، تضمین می کند. شما همچنین می توانید Calls to Action در فیس بوک ایجاد کنید، که به شما اجازه می دهد تا دکمه عملیاتی که در تبلیغات شما ظاهر می شود سفارشی کنید. این قطعا ارزش تجربه کردن دارد، و می توانید میزان کلیک خود را با استفاده از انتخاب CTA خود افزایش دهید.


 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :