دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

استفاده از برنامه waze برای بازاریابی و معرفی کسب و کار

استفاده از برنامه waze برای بازاریابی و معرفی کسب و کار

پس از تست Waze Local نسخه بتا برای بیش از یک سال ، ابزار جدیدی به طور خاص برای کسب و کارهای کوچک به شکل پلت فرم بازاریابی برای رسیدن به مصرف کنندگان در مسیرها راه اندازی شده است.

و با کمپین هایی که با 2 دلار در روز شروع می شود ، این می تواند راهی برای هدایت مسافرین به فروشگاه های اینترنتی باشد.

Waze یک برنامه اتوماتیک است که متعلق به گوگل است و رویکردی متفاوت برای به اشتراک گذاشتن آن دارد. یکی از راه هایی که درآمدش از طریق تبلیغات است ، انجام این کار با اجازه دادن به مارک های بزرگ برای خرید تبلیغات از سال 2011 انجام می شده است.

با Waze Local ، کسب و کارهای کوچک قادر به انجام همان کار ، با هزینه ای کمترند.

برای کسب و کار کوچک آنلاین شما چه کاری انجام خواهد داد، افزایش ترافیک پا است.

بیزینس کونگ فو چای، که در آزمایش بتا شرکت کرد، با توجه به تبلیغات در عرض سه ماه، بیش از 5500 راننده را در یکی از 16 شعبه خود مشاهده کرد. گوگل می گوید، به طور متوسط، Waze Local برای کسب و کارهایی که تبلیغات را خریداری کردند 20 درصد بیشتر سوداوری دارد.

Matt Phillips، رئیس Waze Local در بلاگ GeoMarketing از سرویس بازاریابی محلی Yext میگوید که فروشگاه های آنلاین نیاز به جذب ترافیک رانندگان دارند. فیلیپس نقل قول می کند: " کسب و کار های کوچک علاقه مند به جذب کلیک در وب سایت های خود نیستند. آنها به تاثیر واقعی در جهان می اندیشند و می خواهند توانایی این کار را در زمینه تبلیغات دیجیتال سریع و آسان کنند. آنها تیم های بازاریابی بزرگ ندارند، بنابراین می خواهند همه چیز ساده باشد. ما این نیازها را درک کرده ایم و آنها را در Waze Local قرار دادیم."

 

 استفاده از Waze Local

Waze Local قادر است به وسیله یک تجربه تبلیغی محلی به رانندگان نزدیک به محل شما دسترسی پیدا کند. سه نوع تبلیغات که می توانید برای راه اندازی کمپین بازاریابی خود استفاده کنید، وجود دارد و Waze ادعا دارد شما می توانید در چند دقیقه این کار را انجام دهید.

یک "مارک پین" اجازه می دهد تا رانندگان کسب و کار شما را در مسیر یا در اطراف خود ببینند، و اطلاعاتی را در هنگام کلیک بر روی کاربر به انها می دهد.

استفاده از برنامه waze برای بازاریابی و معرفی کسب و کار

 

قیمت بسته تبلیغات برای شروع تنها 2 دلار و تا 100 دلار در روز برای کارهای مکمل است. شما تصمیم می گیرید که چقدر می خواهید برای هر هزار عدد مشتری صرف کنید، بنابراین در کنترل کامل هزینه های تبلیغ خود هستید.

استفاده از برنامه waze برای بازاریابی و معرفی کسب و کار

 

هنگامی که آگهی شما  مشهور شد و در حال اجرا است، به شما متریک و گزارش مشاهدات، کلیکها، هدایت شدن به سمت شما و بیشتر را نشان میدهد.

استفاده از برنامه waze برای بازاریابی و معرفی کسب و کار

 

چرا باید از Waze Local استفاده کنید؟

همه چیز به این برمیگردد که چقدر کاربران وقت در برنامه هایشان صرف می کنند. و کاربران Waze حدود 11 ساعت در ماه صرف می کنند، و آن را یکی از پر مصرف ترین ها در بازار میدانند. با توجه به 100 میلیون کاربر و رشد و حمایت از گوگل، این برنامه حتما ارزش نگاه کردن دارد.

 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :