دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

استراتژی های بازاریابی اینترنتی بنگاه به بنگاه بخش دوم

استراتژی های بازاریابی اینترنتی بنگاه به بنگاه بخش دوم

بازاریابی بنگاه به بنگاه اشاره به تراکنش و مبادله کالاها و خدمات بین دو یا چند سازمان دارد. شیوه های استراتژی های بازاریابی اینترنتی بنگاه به بنگاه به شرح ذیل می باشد:

 

 

 

 

 

  • یک زبان یکسان را صحبت نکنید

 معمولا ایمیل های خود را بر طبق مسئولیت های مشترک توسط افرادی که مشتری آنلاین شما هستند شخصی سازی کنید. مشتریان را با اسم خطاب کنید. اطلاعات را با یک فرد در CC ایمیل به اشتراک نگذارید. شما نمی توانید یک ایمیل را به مدیر عامل و نیز مدیر مالی ارسال کنید زیرا ملزومات آن ها متفاوت است. در ابتدا ملزومات را قبل از ارسال ایمیل درک کنید.

 

  • درگاه های آموزش آنلاین

 مشتریان خود را از طریق آموزش مبتنی بر وب آموزش دهید. از مشتریان بخواهید تا یک شناسه ورود و گذر واژه ایجاد کنند. اطلاعات لازم در خصوص محصول و خدمات اینترنتی را در پرتال برای مشتری جهت ورود به اشتراک گذاشته و سپس از اطلاعات ضروری استفاده کنید. آموزش های آنلاین را مرتب کنید که در آن مربی به کوچک ترین سوالات مشتری پاسخ می دهد. همچنین از مدیران پشتیبانی مشتری خود و کارمندان فنی نیز بخشی از انجمن می باشند تا اطلاعات در قالب مورد نظر مشتری به مشتری ارسال شود. از مشتریان خود بخواهید که به وب سایت سازمان خود وارد شوند و از طریق اطلاعات و سایر جزئیات لازم را وارد کنید. همچنین جلسات چهره به چهره را سازماندهی کنید. کسی که بتواند به خوبی صحبت کند ، می تواند از او بخواهد که یک ارائه پاورپوینت را با مشتری به اشتراک بگذارد. از مشتری خود بخواهید که یادداشت برداری کند. اجازه دهید مشتریان فروشگاه به صورت رایگان به برخی از اطلاعات سازمان خود دسترسی پیدا کنند. محتوای وب سایت خود را نظارت کنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در وب سایت درست و مناسب است.

 

  •  بازخورد محصول

گرفتن بازخورد های منظم در خصوص محصولات و خدمات ضروری است. مشتریان می توانند بازخوردهای ارزشمندی را در فروشگاه شما ارایه کنند. بازخوردها و ارزیابی ها بایستی به طور مرتب پایش شوند ، یک منبع را تعیین کنید.

 

  • رابطه خوب

   رابطه خوب و سالم با مشتری خود داشته باشید. فراموش نکنید که با مشتری خود از طریق ایمیل ارتباط داشته باشید. این موثر و کارآمد است.

 

بخش اول مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :