دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

استراتژی های بازاریابی اینترنتی بنگاه به بنگاه بخش اول

استراتژی های بازاریابی اینترنتی بنگاه به بنگاه بخش اول

 بازاریابی بنگاه به بنگاه اشاره به تراکنش و مبادله کالاها و خدمات بین دو یا چند سازمان دارد. شیوه های استراتژی های بازاریابی اینترنتی بنگاه به بنگاه به شرح ذیل می باشد:

 

 

 

 

  •  آموزش دیدگاه

این موضوع بسیار ضروری است که کارکنان شما احساس اهمیت کنند. به خاطر داشته باشید که شما در مواجهه با مشتریان بی سواد و گیج شرایط سختی را می گذرانید. معمولا مشتریان خود را آموزش داده و اطلاعات ضروری را با او برای دست یابی به حداکثر خروجی و بهره وری به اشتراک بگذارید. هرگز مشتری خود را برای خرید محصولات و خدمات سازمان خود فشار ندهید. هر یک از جزئیات را با مشتری به اشتراک بگذارید و اجازه دهید تصمیم خود را بگیرند. فقط به ارتباطات کلامی تکیه نکنید با ایمیل ارتباط برقرار کنید مراقب باشید در مورد خط موضوع خود. اگر خط موضوع شما موثر نباشد ، یک مشتری نمی رسد که ایمیل شما را بررسی کند.

 

  •  ایجاد یک چارچوب جدید

 زمانی بازاریابان از طریق شیوه های ساده نظیر تبلیغات ، بنرها و جزوه ها ، اقدام به بازاریابی می کردند. اطمینان حاصل کنید که مشتریان از شیوه ذینفع شدن محصولات و خدمات سازمان آگاه هستند. بروشورهای آنلاین و جزوه ها را با مشتریان به اشتراک بگذارید.

 

  • ارتباط

ارتباطات یکی از ضروری ترین راه هایی است که از طریق آن یک سازمان اطلاعات را با مشتری در مورد محصولات و خدمات خود به اشتراک می گذارد. در سناریوهای امروز ، ارتباطات تنها کمک نمی کند ، ارتباطات باید موثر باشد. نمایندگان بازاریابی نباید در جلسات کاری شرکت کنند بدون کارت بازرگانی خود. کارت های کسب و کار خود را در کیف پول یا کیسه های لپ تاپ خود حمل کنید که روزانه با آنها کار می کنید. اطمینان حاصل کنید که کارت فروشگاه شما تمام اطلاعات لازم را در مورد شما (شماره تماس ، شناسه ایمیل) و سازمان شما حمل می کند. به اشتراک گذاری کارت بازدید شما ، سطح اول ارتباطات بین شما و مشتری است. فراموش نکنید که کارت کسب و کار مشتری خود را نیز داشته باشید. پس از زندگی مشتری خودت باش. ارسال یادآوری های نادرست از طریق ایمیل. هرگز "سلام" در خط موضوع ننویسید. روزنامه های ماهانه سازمان شما ، بروشورها یا سایر به روز رسانی های منظم را از طریق ایمیل بفرستید. یکبار در یک زمان با یک مشتری تماس بگیرید همچنین در مورد صندوق پستی نیز بسیار مراقب باشید. هنگام نوشتن ایمیل یک رویکرد گاه به گاه را اتخاذ نکنید. اطلاعات برجسته هر کجا که لازم باشد.

 

بخش دوم مقاله را در اینجا بخوانید

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :