دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

آینده بازاریابی دیجیتال چیست

آینده بازاریابی دیجیتال چیست

تاریخ گرایش به تکرار دارد و در بازاریابی دیجیتالی به طور خاص ، الگویی از اختلال وجود دارد. پس از پیدا کردن اینکه سازمان‌های B۲B بیش‌ ترین امتیاز را از بازاریابی دیجیتال قدیمی کسب نمی‌ کنند ، شرکت ما تصمیم گرفت که چارچوب های بازاریابی دیجیتال ایجاد کند. این چارچوب‌ ها که باید حداقل یک‌بار در هر ۱۲ تا ۲۴ ماه مورد بازدید قرار گیرند ، برای کمک به آماده‌ سازی برای دوره‌های اختلال راهنما هستند. چارچوب قبلی شامل وب سایت‌ها ، کمپین ‌های ایمیل ، تبلیغات اینترنتی ، مدیریت رسانه‌ های اجتماعی پایه و انتشارات پایه است. این برنامه تنها بر روی افزایش بازدیدها از وب سایت متمرکز است ، اما هیچ تمرکزی بر تبدیل رهبری و صلاحیت رهبری مستقیم آنلاین ندارد. ما وارد چهار چارچوب بازاریابی دیجیتال می‌ شویم - اولین بار در سال ۲۰۰۰ - و کارهایی وجود دارند که کسب‌ و کار شما می‌تواند برای آمادگی برای ایجاد اختلال بعدی انجام دهد. با این حال این تکرار اخیر شامل موارد زیر است :

 

بخش بازاریابی دیجیتال چیست ؟

بازاریابی جهانی یکپارچه : لینک‌ های ورودی و خروجی اکنون باید با هم ترکیب شوند. برای مثال ، پس از اینکه کسی یک مقاله وبلاگ را در سایت خود می‌خواند ، آن را پیگیری کنید و مطالب پر معنی تری به اشتراک بگذارید .

گروه فن‌ آوری بازاریابیCohesive :  و هیچ ابزار نرم‌ افزاری نمی‌تواند رونق را ذخیره کند. بازاریابی دیگر تنها جنبه خلاق ندارد. زیرساخت تکنولوژی بازاریابی باید به درستی طراحی و یکپارچه شود. یک ابزار رسانه اجتماعی تنها رونق را ذخیره نخواهد کرد ، بلکه یک ابزار مدیریت ارتباط با مشتری راه‌ حل دیگری برای یک چالش خواهد بود. گروه کامل خود را در نظر بگیرید و اینکه چطور می‌توانید با هم کار کنید.

نقش‌های بازاریابی : تبدیل دیجیتالی دیگر به مدیر کل اطلاعات محدود نمی‌شود. CMO حالا بیشتر از قبل به آن نیاز دارد. باید بیشتر در مورد احتمالات اجرای اتوماسیون بازاریابی بداند تا نه تنها به اجرای فرآیند بازاریابی کمک کند ، بلکه برای کمک به CIOs برای اندازه‌گیری کامل و نهاییROI ) ) کمک کند.

استراتژی بازاریابی :Omnichannel  این شامل تجزیه و تحلیل عمیق و داده کاوی مانند هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است. بازاریابی Omnichannel یک تنوع را در واسطه‌ ها به ارمغان می‌آورد که در ارتباط با برند و ارزش افزوده شما باشد. تمرکز تنها روی یک رسانه می‌تواند محدود کننده باشد ، به خصوص اگر خریدارانتان در آن کانال وجود داشته باشند.

تمرکز بر بازاریابی مبتنی بر حسابB2B )  ) : فروش آنلاین مبتنی بر حساب باید بخشی یکپارچه از فرآیند بازاریابی دیجیتال شما باشد ، حتی اگر فروشنده B2B یا یک فروشنده خدمات مدیریت‌ شده مدرن ( پارلمان اسکاتلند ) هستید. این تفاوت اصلی بین شرکت‌ های B2B و B2C در سال ۲۰۱۷ و فراتر از آن خواهد بود.

 

درک این که بی‌نظمی چه چیزی است

من در حالی که ۹ سال قبل از رهبری تیم فعلی خود ، کار می‌کردم ، شیفته رفتار مشتری شدم. کدام نوع خدمات دیجیتال اغلب مشتریان را در زندگی دیجیتال خود دخیل می‌کنند؟ من با نگاه کردن به برخی مطالعات موردی از محصولات ، خدمات ، ارتباطات و تجربیاتی که در طول دو دهه اول اینترنت توسط مشتریان پذیرفته شده‌ بود ، شروع کردم. طی یک دوره هفت ساله کار بر روی فعالیت‌های بازاریابی داخلی ، چیزی که من یافتم یک الگوی تکراری از سه رفتار بود که باعث اتخاذ تجارب جدید دیجیتال شد ، که من آن را سه رفتار اصلی یک شبکه می‌نامم :

 

دسترسی

مصرف کنندگان به دنبال تعامل با محتوای دیجیتالی و دسترسی سریع به داده‌ های دیجیتال هستند. هر گونه پیشنهادی که این دسترسی را افزایش می‌دهد فوق‌العاده جذاب است. به پیام‌ رسانی متنی در مورد تلفن‌ های همراه اولیه فکر کنید ، که در ارتباطات با توانایی دریافت و ارسال پیام‌ ها از هر جایی در هر زمان ، انقلابی ایجاد کرده‌ است.

 

تعامل

هنگامی که مصرف کنندگان می‌ توانند به این محتوا دسترسی داشته باشند ، آن‌ ها می‌ خواهند با چیزی درگیر شوند که متناسب با نیازهای حسی است - از محبوبیت زود پورتال ‌های وب تا انتشار ویدیوی آنلاین ، تا نسل بعدی واقعیت‌ های مجازی. امیال دیجیتالی آن‌ ها با عطش محتوی مشخص می‌شوند. رسانه‌ های قدیمی می‌گویند که " محتوا پادشاه است " درست است. هیچ شکی نیست که تمایل به مشارکت با محتوا ، محرک اصلی رفتار مشتری است. چگونه بازاریابی آنلاین جمعی را به یک تعامل در برنامه‌ های بازاریابی آنلاین تان تبدیل می‌کنید؟ چگونه به یک منبع ارزش برای مشتری آنلاین خود تبدیل می‌شوید؟ همیشه بر مراقبت مشتری تمرکز کنید. در گفتگوی آنلاین خود مشورتی کنید. به سراغ یک چالش کسب‌ و کار دورنما در آینده بروید و در فعالیت‌ های بازاریابی خود بسیار صادق باشید تا مطمئن شوید که شما به تدریج این چشم‌ انداز را بهبود خواهید داد.

 

سفارشی‌سازی

مصرف کنندگان به دنبال سفارشی کردن تجربیات خود با انتخاب و اصلاح مجموعه‌ ای گسترده از اطلاعات ، محصولات و خدمات آنلاین هستند. در یک نسل ، مشتریان از داشتن تعدادی از گزینه‌های کانال تلویزیونی به دنیای دیجیتال با بیش از یک تریلیون صفحه وب دسترسی داشته‌ اند. آن‌ها توسط شبکه‌های دیجیتالی خود آموزش داده شده‌اند تا گزینه‌های بیشتری برای انتخاب شخصی داشته باشند و آن‌ ها این را دوست دارند. از جریان‌ های رادیویی شخصی Pandora تا نوار جستجوی گوگل که شرایط جستجوی گوگل را پیش‌بینی می‌کند ، مصرف کنندگان به طور فزاینده به تجربیات سفارشی کشیده می‌شوند. به طور خلاصه ، چه شما یک کسب‌ و کار b2b و چه b2c هستید ، پیش بینی جستجوی خریدار در زمان ساخت موتور بازاریابی بسیار مهم است.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :