دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

آیا شما می توانید پا به پای این برندهای تجارت مجازی وی کامرس ادامه دهید؟

آیا شما می توانید پا به پای این برندهای تجارت مجازی وی کامرس ادامه دهید؟

اینترنت -به خصوص رسانه های اجتماعی- موجب تغییر سریع و معنی دار وجهه و چهره بازاریابی شده اند. کار پیوسته و مستمر با سایت های جدید ، پلتفرم های تبلیغاتی و استراتژی های اجتماعی که پیوسته در حال ظهور هستند ، سخت و مشکل است.

با این حال برخی برندها ، این کار را تقریبا بی نقص انجام می دهند. آن ها با پیشرفت های رسانه های اجتماعی سازگارتر شده و فروشگاه های آنلاین ایجاد شده را در بر می گیرند. در صورتی که شما نیازمند الهام و الگو هستید ، نگاهی به این پنج برند مجازی بومی دیجیتال یا برندهای تجارت مجازی بیندازید.

 

 الو یوگا

الو یوگا یک برند تجارت مجازی است که بر تبلیغات بومی با ایجاد یک جامعه آنلاین شکوفا حول برند آن ها مسلط شده است. یک مثال از این ، تغذیه محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) می باشد که در مناطق متعدد در سایت نمایش داده می شود. آن ها حتی دارای تغذیه UGC بر روی صفحات محصول اینترنتی برای نشان دادن الهام سبک از هواداران و طرفداران می باشند. این تصویر مثبت به سایر کاربران نشان می دهد که برند به آن چه که طرفداران می گویند اهمیت قائل می شود که به نوبه خود باعث می شود تا طرفداران به آن ها بیشتر اهمیت بدهند.

همچنین برند ، اهمیت ایجاد یک پیروی اجتماعی قوی را برای درگیر کردن جامعه و دریافت UGC درک می کند. شرکت خم چنین دارای پینترست می باشد که می تواند به تحریک فروش کمک کند. هم چنین دارای یک اینستاگرام است که به طور مرتب کاربران را تشویق به ارسال محتوای خود می کنند.

 

آرایش لایم کرایم

در صورتی که نمی دانید چگونه می خواهید تا برند خود را توسعه داده یا تقویت دهید ، نگاهی به آرایش لایم کرایم کنید. این دارای متمایزترین برند است. از همه مهم تر این که ، همه چیز در سایت منطبق با این برندینگ است از جمله وبلاگ الکتریکی و CTA آزاد باشید. این برند مشتریان آنلاین را در اولویت قرار می دهد. این بخش مرکزی استراتژی خرده فروشی آن است. این دارای یک چت باکس سرویس مشتری است که در سایت ظهور می کند. کاربران مجبور به جست و جو نیستند. هم چنین به طور مرتب دارای UGC از کاربرانی است که بر روی آن شناسه ایجاد می کنند به خصوص زمانی که منطبق با برندینگ است. این نگرش مشتری محور به برند برای تقویت وفاداری برند قوی کمک می کند.

 

بونوبوس

بونوبوس ، همانند سایر پلتفرم های دیجیتال ، بر افراد حقیقی به عنوان بخش اساسی بازاریابی برندینگ متمرکز است. طراحی وب آن مثالی از این می باشد. این نشان دهنده افراد حقیقی می باشد که لباس های بونوبوس را پوشانده و داستان های شخصی خود را بیان می کنند. این موجب هماهنگ سازی برند می شود. این شرکت از محتوای تولید شده توسط کارکنان (EGC) برای هماهنگ سازی برند استفاده می کند. این سپس موجب بهبود این محتوی بر روی کانال های رسانه های اجتماعی می باشد. استراتژی بازاریابی ایمیل بونوبوس ، به دلیل تاکید آن بر مشتریان واقعی موثر است. آن ها از الگوریتمی استفاده می کنند که قادر به تعیین این است که چه کسی چه چیزی را خواهد خرید از این رو آن ها می توانند ایمیل های درست را به افراد مناسب ارسال کنند. این الگوریتم کاربران را بر اساس عواملی نظیر رنگ آیتم های خریداری شده و شیوه خرید آن ها تقسیم می کند. هدف یابی دقیق تر به معنی بهبود تجربه خرید و فروش بیشتر است.

 

واربی پارکر

واربی پارکر موجب می شود تا بازاریابی برای مشتریان جذاب تر شود. برند از کلیشه برای روایت داستان سبک زندگی و ماموریت اجتماعی کسب و کار آن استفاده می کند که منطبق با مشتریان و مطبوعات است. علاوه بر داستان سرایی ، این برند دارای سایر شیوه ها برای سرگرم کننده سازی محتوا می باشد. برای مثال ایجاد یک سایت دروغ اول آوریل موسوم به واربی پارکر است. این سایت ترافیک 2.5X را نسبت به سایت واقعی دریافت کرده است. زمانی که نتوانست استطاعات هفته مد NY را در 2011 داشته باشد ، سردبیران را دعوت به تولید محتوی کرد. واربی پارکر ، به طور فعال در رسانه های اجتماعی مشارکت کرده است. نرخ پاسخ آن به توییت ها نشان دهنده اهمیت این هستند.

 

گلاسیر

راهبرد بازاریابی گلاسیر بستگی به داشتن گفت و گو دو طرفه با مشتریان است. این استراتژی ایجاد روابط قوی با مشتریان و وفاداری برند معتبر می کند. همانند سایر فروشگاه های اینترنتی در این لیست ، این شرکت به طور کامل توسط UGC هدایت می شود تا به قصه گویی با نام تجاری کمک کند. پایگاه مشتری و ترافیک سایت به لطف وبلاگ خود به Into Gloss، که با زنان واقعی و متنوع مصاحبه می کند ، تشدید شد. این برای مدیر عامل و موسس مهم بود ، که احساس می کرد بیشتر مارک های زیبایی فقط بازاریابی داشتند که "با" او صحبت می کردند. غریزه او درست بود؛ در یک لحظه ، Glossier بیش از 10،000 نفر را در یک لیست انتظار برای انتظار آن ، دو نفر از رژ لب خود را داشته است. این 5 مارک دیجیتال بومی نمونه ای عالی برای مارک تجاری عادی هستند که باید دنبال کنند. آنها اینترنت و تحولات بازاریابی اجتماعی با چابکی و شور و شوق را پذیرفته اند و نتایج فوق العاده ای را تجربه کرده اند. در حالی که استراتژی های آنها کمی متفاوت هستند ، عوامل متعددی وجود دارد که آنها مشترک هستند: آنها بر روی درک مشتریان خود ، استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر تمرکز می کنند و دارای مارک های به روشنی تعریف شده و حضور اجتماعی قوی هستند.

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :