دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

آگهی گوگل پس از چه زمانی فعال می شود؟

۱۶ مهر ۱۳۹۶
4.1
آگهی گوگل پس از چه زمانی فعال می شود؟

کاربرانی که قصد تبلیغات کلیکی در گوگل را دارند، معمولا تمایل دارند بدانند نمایش تبلیغاتشان از چه زمانی آغاز می شود و بسیاری از آنها انتظار دارند تبلیغاتشان همان موقع نمایش داده شود در صورتی که اینگونه نیست.

زمانیکه در متن یا بخشی از آگهی تغییراتی ایجاد می شود،یا یک آگهی جدید دارید و حتی آگهی های تصویری که در ادوردز ثبت میشود،به صورت خودکار،اطمینان از اعمال شدن سیاست های کاری بررسی مجدد می شود.

کارشناسان با دقت نظر و هوشمندی، بر اساس برنامه کاری مربوطه، آگهی ها را بررسی نموده و این بررسی ها از یک تا سه روز کاری انجام می شود.

طی سه سال اخیر،تجربه کاری نوین مارکتینگ بیانگر این است که آگهی های جدید مشتریان،طی ۱۵ دقیقه فعال شده و پس از جستجو توسط کاربران،نمایش داده می شود.چنانچه بروز وضعیت آگهی به صورت under Reviw ، بیش تر از سه روز کاری به طول انجامید،مراحل زیر را انجام دهید :


  1. در هفته های پایانی میلادی و روزهای تعطیلات رسمی،کارشناسان، آگهی ها را بررسی نمی کنند و طی این روزها باید صبوری داشته باشید.

  2. در صورتی که درخواست های ثبت آگهی های گوگل حجم زیادی داشتند،ممکن است بررسی آگهی ها طولانی تر شود.

  3. چنانچه آگهی شما به علت قوانین و خط مشی ها با شکست رو به رو شده و فعال نشود،احتمالا نیاز به بررسی بیش تری داشته و این خط مشی ها،مرتبط با کلمات کلیدی فروشگاه ها می باشد.

  4. چنانچه آگهی شما در حالت Eligible باشد، آگهی فعال شده ولی در شبکه جهانی بوده و تا زمانی که به حالت Approve در نیاید،امکان فعالسازی در سایت های طرف قرارداد فعال شود.
  5.  
  6.  
  7.  
به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :