دیمارکت - راه اندازی فروشگاه اینارنتی

آخرین اخبار فناوری در بازاریابی بخش اول

آخرین اخبار فناوری در بازاریابی بخش اول

دنیای بازاریابی به طور مداوم در حال تکامل است؛ دلیل اصلی آن پیشرفت سریع تکنولوژی است.

نوآوری های فناوری راه های جدیدی برای بازاریاب ها برای رسیدن به مخاطبان جدید ارائه می دهند. رشد رسانه های اجتماعی در دهه گذشته، نمونه ی اصلی است.

با این حال، شبکه های اجتماعی فقط نوک کوه یخ است. هنگامی که شما هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و دستیارهای دیجیتال و تغییرات مکرر الگوریتم های جستجوگر گوگل را در نظر میگیرید، به سرعت مشخص می شود که بسیاری از تکنولوژی های نوآورانه برای یادگیری بازاریابان وجود دارد.

در این پست ما به برخی از ریسک ها و پاداش هایی که برای بازاریابان با پذیرش آخرین روند تکنولوژی در نظر گرفته شده است نگاه می کنیم و نگاهی به یک روند که در حال حاضر در سال 2018 در صدر است میکنیم یعنی chatbots.

 

یک هشدار برای تازه کاران

با هر روند همیشه خطرهای ناشناخته همراه هست. یعنی سرمایه گذاری در زمان و پول، یادگیری تکنولوژی جدید، همانند سرمایه گذاری در هر چیزی، با خطرات خاص خود مواجه می شود. بیایید به چند مثال نگاه کنیم:

1. میزان تغییر بسیار زیاد است - فناوری همیشه در جریان است و سیستم عامل ها در طول زمان، از لحاظ قابلیت و محبوبیت توسعه می یابند. این بدان معنی است که در معرض تغییرات و آماده سازگاری باید بود.

این همچنین به معنای یادگیری مداوم مهارت های جدید ، تطبیق روش های جدید کار و کنار گذاشتن شیوه هایی است که دیگر مهم نیستند. اگر قصد دارید به یک پلت فرم جدید متعهد شوید، لازم است ریسک های آن را در نظر بگیرید.

مثال: الگوریتم جستجوگر گوگل SEOهمیشه در حال تغییر است. کارشناسان SEO باید در جریان آخرین تغییرات باشند تا مطمئن شوند که می توانند صفحات وب خود را برای جستجو بهینه سازی کنند. این به این معنی است که همیشه برای تغییر آماده اند.

2. تمرکز کردن روی ناشناخته - اگر یکی از اولین کسایی هستید که در حال تست تکنولوژی های جدید است، همیشه  خطر غیر منتظره دارید. اگر  روشی به طور کامل مورد آزمایش و تست قرار نگرفته ، می توانید به چالش های ناشناخته یا اشتباهات دست بزنید.

مثال: یک مثال مناسب یکی از پیش شرط های مایکروسافت در AI است. در سال 2016، مایکروسافت Tay را معرفی کرد - یک chatbot که به شیوه یادگیری دستگاه طراحی شده است و از ورودی که از مکالمات خود با کاربران دریافت کرده است استفاده کرده تا یاد بگیرد که چگونه با آنها ارتباط برقرار کند.ولی شروع به استفاده از زبانی بی ادبانه کرد.


 

 

به اشتراک بگذارید :
جدیدترین مطالب گروه :